N6670 рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: Електрокамін Dimplex Symphony XHD 23, Замовлення №23763

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Все сподобалось. Продавець дотримався своїх обіцянок щодо оплати вартості доставки товару.
Відповідь представника «AVR»
Вдячні Вам за покупку і за позитивний відгук. Приємного користування, звертайтесь, завжди Вам раді. З Повагою, AVR-Group.
Kristina Kostenko рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: Samsung QE55Q60A

Заказывала телевизор в АВР. Цена очень понравилась. Менеджер быстро связался со мной и рассказал про варианты оплаты и доставки. После оплаты через день получила телевизор. Качеством магазина и телевизора полностью удовлетворена. Спасибо. Успешных продаж!
Відповідь представника «AVR»
Христина, вдячні Вам за покупку і за позитивний відгук ! Бажаємо, щоб Ви завжди отримували радість і задоволення від приємних і вдалих покупок. З Повагою, AVR-Group.
Руслан Жолобко рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Ноутбук dell vostro 5625 (n1005vnb5625_wp11), Замовлення №23490

Відповідь представника «AVR»
Руслан, вдячні Вам за позитивний відгук і високу оцінку. Приємного користування, звертайтесь, завжди Вам раді. З Повагою, AVR-Group.
Sergey Popovich рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: Lenovo ThinkPad 14

Відповідь представника «AVR»
Сергій, дуже дякуємо за високу оцінку і позитивний відгук ! Завжди Вам раді, звертайтесь ! З Повагою, AVR-Group.
Наталія Дорчинець рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.004SI, Замовлення №23337

Все супер! Дуже задоволена роботою менеджера Анатолія. Якісно був упакований і швидко відправлений товар. На наступний день після замовлення отримала товар. Заявлена ціна була найнижча в інтернеті! Кухонною машиною Kenwood задоволена!
Відповідь представника «AVR»
Наталія, дуже дякуємо за високу оцінку і позитивний відгук. З Повагою, AVR-Group.
Ihor Yankovskyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 липня 2022

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Gray, Замовлення №22929

Відповідь представника «AVR»
Ігоре, саме так, Ви повідомили не самі, а коли ми вже зателефонували Вам, що товар відправляється то Ви тільки тоді сказали , що не потрібно відправляти і все .. Я особисто Вам відповів, що немає проблем, якщо не потрібно буде то ми повернемо передоплату! Але після цього Ви нам більше не дзвонили, про повернення нічого не говорили, що Вам не потрібен товар і реквізитів ніяких для повернення не надавали. Всім хто відмовляється до відправки по проханню гроші повертаються на протязі 5 хв. Від Вас ми ніякої інформації не отримували. З Повагою, AVR-Group.
хаахх,ні. Я попросив повернути предоплату на туж картку звітки була внесена предоплата,ви погодились та сказали что подивитесь чи не відправилсь посилка.
12 липня 2022 Відповісти
і тоді повернете предоплату.
Представник магазину «AVR»
Можливо Ви не знали, але у нас і ні в кого, в квитанції навіть того ж банку одержувача і платника, не відображається картка повністю, а тільки перші і останні дві цифри, а тим більше іншого банку платника. Чекаєм реквізити.
Ігор Бушка рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: холодильник Liebherr CN 4835, Замовлення №P-003006/1

Купляв холодильник,Товаром і сервісом магазину задоволений,все пройшло вчасно і якісно.Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «AVR»
Ігоре, дякуємо за покупку і за відгук! Приємного користування і чекаємо Вас ще ! З Повагою, AVR-Group.
Maxim Livinets не рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Хотів купити: QE55Q80AAUXUA

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

цена не соответствует заявленной на сайте
Відповідь представника «AVR»
Максим, уточніть, будь ласка, номер свого замовлення, щоб ми могли перевірити інформацію та надати зворотний зв'язок. З Повагою, AVR-Group.
Виталик Ялама рекомендує цей магазин
5 червня 2022

Купив: Samsung WW80T3040BW

Відповідь представника «AVR»
Дякуємо за позитивний відгук, приємного користування!
Sand не рекомендує цей магазин
4 червня 2022

Хотів купити: Samsung RT53K6330EF, Замовлення №22383

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

19 травня 2022 року зробив замовлення на холодильник. менеджер дзвонив 3-4 рази уточнював адресу та умови доставки, а також запевнив що товар у наявності. наступного дня (коли мала бути доставка) нге зателефонував. коли я його набрав - сказав що товару немає, а зателефонувати попередити він не захотів. доречі, на пошту досі не прийшло повідомлення про відміну замовлення - є тільки лист про те, що товар буде доставлено. не рекомендую мати з ними справу.
Відповідь представника «AVR»
Шановний клієнт, нам дуже прикро, що товару не виявилось на складі! З Повагою, AVR-Group.