Олександр не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Блендер стаціонарний Electrolux E6TB1-6ST

вказана ціна в магазині була вдвічі ніж у інших, перетелефонували тільки на наступний день після замовлення вже ввечері, а на ранок уже не було товару і замовлення скасовано. Вимагають тільки готівку при отриманні. не варто сподіватись, що ваше замовлення буде виконане
Serhii Kriogen не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340)

Богдан Щерба рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Кабель ACCLAB кабель живлення для роутера USB Cable to DC 5.5х2.1 мм 12V 1A Black, Замовлення №3766814

Моє замовлення №3766814. Як завжди Stylus на висоті, все чітко і якісно + похвалили за обрання класного варіанту товару. Дякую.
Polina Saienko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 травня 2024

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Blue/Blush Gift Edition 2023 (460555-01), Замовлення №3758521

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «STYLUS»
Поліно, добрий день! Щиро дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності! Спеціалісти сервісного центру отримали від Вас товар для подальшої діагностики, оскільки, Вами було заявлено про дефект й на діагностику дійсно потребується деякий час, а саме, від 1 до 14 робочих днів. Станом на сьогодні 6-й день діагностики товару й менеджери встановили наявність істотного недоліку (браку виробника), тому, найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер для погодження повернення коштів. Ми цінуємо зворотній зв'язок кожного клієнта та дбаємо про те, аби врегулювати питання компромісним шляхом з дотриманням чинного Законодавства України Про Захист Прав Споживачів. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
Дякую, гроші повернули
Вчора Відповісти
Klim не рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: LG Oled 42C34LA, Замовлення №3755228

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Іван Г рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Купив: Мультиварка Philips HD2237/41, Замовлення №3763540

Купляю не в перше сервісом і ціною задоволений
Відповідь представника «STYLUS»
Іване, вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок. Раді старатись для Вас! :)
Юлия Романенко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 травня 2024

Купив: 3581310, WAVE Just Case Pink Sand для Samsung G780 Galaxy S20 FE, Замовлення №3581310

Замовляла телефон а вже потім чохол. Магазином задоволена, тому рекомендую.
Відповідь представника «STYLUS»
Юліє, добрий день! Дякуємо за відгук та рекомендацїі. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Дубенський Володимир не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 травня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №3759376

Прийшов на пошту не той товар що замовляв Довелось відправляти в сервісний центр,вже тиждень чекаю рішення
Відповідь представника «STYLUS»
Володимире, добрий день! Щиро дякуємо за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності! Ваш запит знаходиться у нас на контролі та по результатам з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер.
Представник магазину «STYLUS»
Добрий день! З Вами вже зв'язався наш менеджер для подальшого можливого узгодження повернення або ж обміну. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю! :)
22 травня 2024 Відповісти
Дубенський Володимир відповів на коментар Support
Погодили заміну товару на той що замовляв з безкоштовною доставкою курєром нп
22 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «STYLUS» відповів на коментар Дубенський Володимир
Добрий день! Дякуємо Вам за доповнення до відгуку. Ми раді, що Ваше питання було вирішено позитивним для Вас чином! :)
24 травня 2024 Відповісти
Marina Kalashnik рекомендує цей магазин

Купив: Google Chromecast 4K with Google TV Snow (GA01919), Замовлення №3764814

Відповідь представника «STYLUS»
Марино, добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
O S рекомендує цей магазин
20 травня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Lime A546, Замовлення №3758765

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас! :)