Рустик Мартин не рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Машинки для табак, Замовлення №0503685757380

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Купил товар и не проверил на почте. Половина товара не пришла. Был процес общения с менеджером ( назвался руководителем ихней фирмы) ,- в приятном и спокойном тоне, без ругательств, но после мой номер поставили в блок. Странное и не понятное поведение.
Евгений Кузьмич рекомендує цей магазин
24 червня 2018

Купив: Электролобзик Makita 4329, Замовлення №7968

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Очень доволен качеством работы. Заказал лобзик в пятницу после обеда. Получил в субботу в первой половине. Спасибо за оперативность!
Виктор рекомендує цей магазин
22 червня 2018

Купив: Аккумуляторная дрель-шуруповерт Makita DF331DWYE, Замовлення №7912

Очень доволен качеством товара. Делал заказ в этом магазине уже не раз. Консультация с менеджером на высшем уровне. Доставка происходит в самые краткие сроки. Всем советую делать покупки в этом магазине
21 червня 2018

Хотів купити: Мотокоса Intertool DT-2238, Замовлення №7876

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

07.06.2018 зробив замовлення на мотокосу Intertool DT-2238. менеджер відповів що товар в наявності, ціна актуальна можуть відправити. Проте станом на 21.06.2018 товар не відправлено. зроблено заявку на "Новій пошті" проте товар кур'єрській службі не доставили. Відповідь: керівництво у відпустці і як наслідок працівники складу працюють як їм заманеться або взагалі не працюють. ВІДПУСТКА КЕРІВНИЦТВА ПАРАЛІЗУВАЛА РОБОТУ ВСЬОГО МАГАЗИНУ!)
Igor Sheyko не рекомендує цей магазин
19 червня 2018

Хотів купити: Вібраційна шліфмашина BO5041

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Олександр Демченко не рекомендує цей магазин
15 червня 2018

Хотів купити: Husgvarna Tf230, Замовлення №7854

Не сподобалося: замовлення через корзину, відвантаження товару

04.06.18 заказал культиватор и получил подтверждение заказа, 08.06.18 на мой вопрос о поставке менеджер сказал что отправка после14-00 ждите ТТН, но я так ничего не получил, менеджери перестали отвечать на звонки, 15.06.18 на мой звонок ответили и сказали что товар я не получу. Не советую данний магазин.
Когут Тарас не рекомендує цей магазин
7 червня 2018

Хотів купити: Поршневой компрессор AirCast CБ4/С-100.LB30 (РМ-3126.03)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Зробив замовлення, відправив завдаток, обіцяли за чотири дні доставити. Чекав два тиждні, нічого не прийшло, менеджери весь час вигадували якісь відмовки... Товар так і не отримав. Добре хоч завдаток повернули. Нікоме не рекомендую!!!
Ganetta_2007 не рекомендує цей магазин
27 квітня 2018

Хотів купити: Изотермический контейнер Pinnacle Eskimo Primero 32 л, Замовлення №7482

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

На сайте при заказе данного товара выбрала доставку курьером, после того как со мной связались, без объяснения причин, сказали, что этот товар не доставляется и положили трубку.
26 березня 2018

Купив: Сейф, Замовлення №7054

Замовив сейф. Здійснив повну оплату. Відправили на слідуючий день. При отримані виникли запитання. По мобільному усе детально розяснили. Рекомендую даний магазин.
Yaroslav Novosad не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 березня 2018

Хотів купити: Дисковая пила Makita HS7611

Сподобалося: наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Подняли цену после оформления заказа.Хотя при прозвоне уточнили наличие и цену.
Проблема НЕ решена
25 березня 2018 Відповісти