xaxa89 рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: ACBA, Зимові шини Continental WinterContact TS 870 P (215/50R17 95V), Замовлення №A1-00010389

Купи саме у них і дуже задоволений. "Свіжі" шини в порівняні з дворічними залежаними на складах у інших.
300 рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: 215/55 R16 Matador MP93 Nordicca 97H XL, Замовлення №A1-00010560

Вибирав зимові шини в співвідношенні ціна/якість. В магазині запропонували шини Матадор , це підгруппа Контіненталь. Наступного дня привезли і залишили на зберігання до зимового сезону. Зручна опція .Покупкою задоволений, буду звертатися.
41S рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: 275/40 R20 Continental WinterContact TS860S 106V XL FR SSR, 315/35 R20 Continental WinterContact TS860S 110V XL FR SSR, Замовлення №A1-00009940

Часто звертаюсь в цей магазин за шинами і користуюсь послугами шиномонтажа . Замовлення приїхало вчасно . Магазин рекомендую.
236 рекомендує цей магазин

Купив: 235/75 R 17.5 Aeolus ADR35 132/129M вед, Замовлення №A1-00010323

Купляєм в цьому магазині при потребі вантажні шини на фірму з пдв . Є вантажний монтаж , дуже зручно !
brand x рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: 225/70 R15C Continental ContiVanContact 100 112/110R, Автошини 225/70 R15C Continental ContiVanContact 100 112/110R, Замовлення №A1-00010013

Купляли з колегою шини до мікроавтобуса в шинному центрі "АСВА" на вул Лебединській 12. Великий асортимент шин і низькі ціни ,а головне професійний і уважний підхід менеджерів до наших запитів , Подобається сервіс , тим більше монтажники швидко і якісно перевзули наш мікроавтобус .Покупкою задоволені .Фірму "АСВА" рекомендуєм. Дякуєм !
Валентин Ворончук не рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Хотів купити: Burum bravuris 5 185/65 r14

Не дійсний рік виробництва, при обговоренні з менеджером доречі дуже культурний та ввічливий, було заявлено 2023 рік приїхали 2022. На що відповіли, що щось спутали на складі. На мою думку якби були колеса 2023 року, мені запропонували б повернути ці і прислати ті за які домовлялися, але нічого не запропонували, правда вибачилися.
Олексій Журавльов рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: Continental ContiSportContact 5 94W FR ContiSeal, Замовлення №A1-00036629

Сделали хорошую скидку на шинах и на сервисе по замене
Prostou Prostou не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 листопада 2021

Хотів купити: Barum Polaris 5 235/55 R17 103V XL FR

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На самом деле в наличии нет
Відповідь представника «АСВА»
Спасибо за отзыв! Приносим извинения за сложившуюся ситуацию, но думаю мы ее оперативно решили и Вам понравилось наше решение. Менеджер службы контроля и качества, Андрей.
Вадим Еркалов рекомендує цей магазин
23 листопада 2021

Купив: Зимние шины Гудиер ультра ГРИП Айс плюс, Замовлення №100032729

Відповідь представника «АСВА»
Большое спасибо за отзыв! Ваше мнение очень важно для нас, оно помогает нам совершенствоваться и развиваться! Будем и впредь стараться Вас радовать! Менеджер службы контроля качества, Андрей.
XOI рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Kormoran All Season (155/80R13 79T), Замовлення №A1-00026383

Понравилась цена, удобное расположение и наличие шиномонтажа. Все вопросы и нюансы были решены в телефонном режиме .Заказ пришел вовремя, в оговоренный срок. Замена шин и балансировка была произведена быстро. Рекомендую данный магазин
Відповідь представника «АСВА»
Спасибо за отзыв! Очень рады, что остались довольны уровнем нашего сервиса. Надеемся увидеть Вас снова среди клиентов нашего интернет-магазина! Менеджер службы контроля и качества, Андрей.