Активності магазинів
UA RU

Активності магазинів

Чи може магазин проводити активності серед своїх покупців для збільшення числа відгуків?

Проведення активностей (промо-акцій, розсилок, смс-повідомлень) з матеріальним заохоченням покупців, а саме: поповнення рахунків мобільного зв'язку, надання подарунків, знижки на товари, повернення грошей і їм подібні для збільшення числа відгуків про ваш магазин на Хотлайн заборонені.

Якщо Адміністрація Хотлайн фіксує факт порушення даного правила з боку магазину (наприклад, звернення користувачів на Зворотний зв'язок або соціальні мережі Хотлайн, розміщення оголошення на фріланс-сайтах про написання відгуків на Хотлайн та ін.), Адміністрація залишає за собою право:
  • У разі порушення вимог цього пункту в перший раз, направити на електронну пошту магазину, зазначену в його акаунті, повідомлення про порушення і попередження про відповідальність за повтор подібних порушень. Всі позитивні відгуки про магазин, залишені з моменту фіксації порушення даного правила, будуть видаленi.
  • У разі повторного порушення магазином вимог даного пункту, призупинити обслуговування магазину терміном до 60 (шістдесяти) календарних днів. Всі позитивні відгуки про магазин, залишені з моменту чергової фіксації порушення даного правила, будуть видаленi.
  • У випадку порушення магазином вимог вищевказаного пункту більше ніж двічі чи невиконання умов поновлення обслуговування, наданих магазину відповідно до підпункту «2», розірвати в односторонньому порядку чинний Договір з магазином. Всі позитивні відгуки про магазин, залишені з моменту фіксації порушення даного правила, будуть видаленi.