Оцінка магазинів
рус / укр

Оцінка магазинів

Де я можу побачити оцінку магазину?

Дізнатися оцінку магазину можна:

  • на його сторінці на hotline;
  • на вкладці Всі пропозиції, на сторінках тих товарів, які продає магазин;

Хто визначає і як обчислюється оцінка магазину на Хотлайн?

Оцінка визначається за даними відгуків користувачів за останні 12 місяців. Кожен відгук переводиться в числову оцінку за математичною формулою. Ця формула одна для всіх і не допускає ніяких "персональних" налаштувань. Кожній відповіді користувача в анкеті про магазин присвоєно певну вагу, ці значення складаються і нормалізуються за 10-бальною шкалою.

Як часто оновлюється оцінка магазину?

Оцінка магазина перераховується (оновлюється) щодня.

Чому одному магазину привласнена оцінка, а іншому ні?

Оцінку отримують тільки ті магазини, які мають 30 і більше відгуків від наших зареєстрованих користувачів, які зробили покупку в магазині, за останні 12 місяців.

Де я можу побачити таблицю оцінок магазинів?

Загальної таблиці немає. Єдине місце, де можна сортувати магазини за їх оцінкою – це сторінка (картка) будь-якого товару, закладка Всі пропозиції.

Чи може магазин проводити активності серед своїх покупців для збільшення числа відгуків?

Проведення активностей (промо-акцій, розсилок, смс-повідомлень) з матеріальним заохоченням покупців, а саме: поповнення рахунків мобільного зв'язку, надання подарунків, знижки на товари, повернення грошей і їм подібні для збільшення числа відгуків про ваш магазин на Хотлайн заборонені.

Якщо Адміністрація Хотлайн фіксує факт порушення даного правила з боку магазину (наприклад, звернення користувачів на Зворотнiй зв`язок або соціальні мережі Хотлайн, розміщення оголошення на фріланс-сайтах про написання відгуків на Хотлайн та ін.), Адміністрація залишає за собою право:
  • У разі порушення вимог цього пункту в перший раз, направити на електронну пошту магазину, зазначену в його акаунті, повідомлення про порушення і попередження про відповідальність за повтор подібних порушень. Всі позитивні відгуки про магазин, залишені з моменту фіксації порушення даного правила, будуть видаленi.
  • У разі повторного порушення магазином вимог даного пункту, призупинити обслуговування магазину терміном до 60 (шістдесяти) календарних днів. Всі позитивні відгуки про магазин, залишені з моменту чергової фіксації порушення даного правила, будуть видаленi.
  • У випадку порушення магазином вимог вищевказаного пункту більше ніж двічі чи невиконання умов поновлення обслуговування, наданих магазину відповідно до підпункту «2», розірвати в односторонньому порядку чинний Договір з магазином. Всі позитивні відгуки про магазин, залишені з моменту фіксації порушення даного правила, будуть видаленi.