Max Petrov не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: SSD накопичувач PX700 2 TB (SSDPR-PX700-02T-80)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Oleg Ivanov рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Чохол для смартфона Google Pixel 7 Pro Tough Armor Black (ACS04728), Замовлення №ACS04728

Відправку зробили в той же день після сплати. Чохол прийшов добре упакований та в чудовому стані. На телефон сів легко. Сам по собі виглядає стильно, дуже зручно тримається в руках. Особливо варто відмітити покриття кнопок живлення та гучності, в цьому чохлі натискати на них зручніше, а ніж без чохла.
Oleksander 532 рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор QE50Q60C, Замовлення №9518

Сподобався магазин,бо привезли телевізор нам в той же день,що і замовляли,а не кормили "завтраками" неділю,як був у нас гіркий опит з іншим магазином.Якістю тв дуже задоволені і доставкою також.
Sasha130994 рекомендує цей магазин

Купив: Бензиновий генератор AJONIX DL6900E, Замовлення №73111

Хочу відмітити швидкість відправки та якість упакування - генератор приїхав в ідеальному стані. Також плюсик продавцю за консульацію - нічого зайвого, ніякого навязування.
Koshi4ka рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Захисне скло для телефону Захисне скло Icon 3D для Apple iPhone 15 Pro Max Black (ARM68216), Замовлення №29346

Крутой уровеь обслуживания. Серсив так сказать налажен. Все оперативно. Приятно иметь дело со столь грамотными консультантами.
Danna823 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Антена Подовжена антена DP-47 для радіостанцій Motorola серії DP, 47 см, Замовлення №12171

Клієнтоорієнтований магазин! Буду рекомендувати друзям.
Wolfstein не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: MirSon Подушка пухова 5% пух №2760 Extra (м'яка) 70x70 см (2200005193662), Звичайна подушка Подушка пухова 5% пух №2760 Extra (м'яка) 70x70 см (2200005193662)

Хотел купить подушку за 680 грн и был сертификат на 500 грн, по логике я должен заплатить 180 грн в отделении и так как сумма меньше 700 грн еще 35 грн за доставку. Но розетка почему то учитывает сумму 180 грн, и пишет минимальная сумма заказа 200 грн. Во время войны наживаетесь на простых людях еще и банер помощь армии, циничное отношение к клиентам.
Albert891 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Бездротовий ЗП Acefast E9 Desktop 3in1 Wireless Charging Series (Black), Замовлення №29721

Чудовий продавець, буду звуртатись ще раз. Дякую.
Halyna459 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Microsoft Controller for Xbox Series X, Xbox Series S, and Xbox One - Carbon Black, Замовлення №162526

Відмінний геймпад. Консультанти приємні. Нічого не люфтить і не воняє пластиком. Діти задоволені.
Daniil Kartashov рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: SSD накопичувач KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Корпус O11 Air Mini Black (G99.O11AMX.00), Замовлення №3660006

Товар доставлений у вказаний день, упаковка та товар не ушкоджені, менеджер та доставка уточнили усю необхідну інформацію для успішного виконання замовлення.
Відповідь представника «STYLUS»
Данило, вітаємо! Ми вдячні Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)