Характеристики
microSDXC 256 ГБ Class 10 UHS-I (U3)Комплектація: SD-адаптер в комплекті ... Дивитися усі
Опис
Samsung microSDXC Class 10 UHS-I U3 EVO Plus + SD Adapter - універсальний спосіб розширити обсяг вбудованого сховища пристрою, а також зберігати величезний обсяг даних. Модель сумісна з величезним числом смартфонів, планшетів і камер. Розширити сферу використання Samsung microSDXC Class 10 UHS-I U3 EVO Plus + SD Adapter допомагає комплектний адаптер для формату SD. Однією з ключових особливостей моделі є висока швидкість читання і запису: 100 МБ/с і 90 МБ/с відповідно. Samsung microSDXC Class 10 UHS-I U3 EVO Plus + SD Adapter доступний у варіантах з об'ємом пам'яті на 64, 128, 256 і 512 ГБ.
Написати відгук про товар
відгуки (3)
питання (0)
Сподобалось: Бренд Самсунг
Не сподобалося: Нету
Досвід використання: рік і більше
Оправдывает на все 100! Работает, как часики.
Сподобалось: Очень быстрая.
Не сподобалося: Нет.
Досвід використання: кілька годин
Скорость чтения/записи практически соответствует заявленным (возможно чуть не дотягивает картридер Transcend TS-RDF5K). По опыту использования карт памяти данного производителя, проблем с надёжностью быть не должно.
Фото Карта пам'яті Samsung 256 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 EVO Plus + SD Adapter MB-MC256GA від користувача xelex
Оцінка товара
Сподобалось: sj8pro 4к 60fps без проблем.
Не сподобалося: -
Досвід використання: кілька годин
sj8pro 4к 60fps без проблем. Были большие сомнения, что сможет писать 4к60fps, но на удивление все работает.