Це оновлена версія колись вдалої моделі RMC-M90. Попередня модель відслужила 12 років тому вирішили взяти таку саму ще й каструлі докупати не потрібно(це я так думав). Перше здивування після розпаковки - старі каструлі не підходять. В цій висота на 0.5 см менша. Після гуглення дізнався що був "рестайлінг" в 2021 році і каструлі від старої не підходять. Звісно інформації про це "на поверхні" ніде не має. Навіщо було робити таку підставу питання до виробника риторичне. Оскільки використовувати 1 каструлю не зовсім зручно, миттєво була куплена ще одна. Під час експлуатації почали випливати дивні речі, не всі програми працюють належним чином(не йде зворотній облік, деякі стартували із затримкою в декілька хвилин). Звернулися до авторизованого СЦ, висновок "заміна плати керування" але оскільки поставок з/ч немає то "ремонту не підлягає". В особистому спілкуванні працівник СЦ дуже скептично відгукувався стосовно поточної якості бренду(попередню модель хвалив як не дивно)
Не сподобалося:
Не универсальность комплектующих. Найти нужную деталь/плату - квест еще тот.
Досвід використання:
рік і більше
Приобрел эту мультиварку более года назад. Качество изготовления так себе. Но, при наличии рук можно было бы все поправить, если бы не одно "НО". Комплектующие к данной модели НЕУНИВЕРСАЛЬНЫ. У меня вышла из строя плата управления, пока решил заняться ремонтом этой, надумал подкупить 1 новую, на всякий пожарный. И тут пошло, В продаже оказывается только плата Redmond M22 тип 2. И... все. Во втором типе 2 ввода под термодатчики, а в моей 1. Интернет не помог абсолютно. Что у меня за версия, какие запчасти искать - х.з. С запчастями на Редмонд сейчас не густо. вот такая покупка. Так что, хоть мультиварка и не плоха, вернуть ей работоспособность задача не из легких. Потому рекомендовать ее не буду.