Каталог електронних книг примітний «Розумними фільтрами», які дозволяють користувачам з будь-яким рівнем технічної підготовки вибрати пристрій з необхідними характеристиками.
У той же час інформативні відеоогляди та відгуки користувачів нададуть корисну інформацію про особливості розглянутого пристрою, а порівняння цін і динаміка зміни допоможуть купити електронну книгу без переплати.
При виборі «рідера», в першу чергу, варто звернути увагу на електронні книги Amazon (лінійка Kindle), Barnes & Noble, Pocketbook і Sony - компаній, вже давно зарекомендували себе, як виробників якісної продукції. Якщо ви оберете сортування по популярності, то електронні книги цих виробників очолять список першої сторінки.
Якщо ж говорити про технічні характеристики, то важливо з типом визначитися з діагоналлю екрану. Є два принципово різних типи екрану, які використовуються в електронних книгах - E-Ink (електронне чорнило) і TFT. E-Ink менш шкідливий для очей, але в більшості випадків ці пристрої не мають вбудованого підсвічування. Використовуючи таку електронну книгу в темряві, доведеться скористатися додатковим джерелом освітлення або чохлом з вбудованим ліхтариком.
Моделі з E-Ink з клавішним і з сенсорним упралвеніем. Функціональною особливістю екрану є невисока час відгуку, але виробники постійно модифікують свої електронні книги і вже можна зустріти моделі, на яких сторінки книги перегораються практично без затримок. Приємна особливість електронних книг з E-Ink дисплеєм - тривалий час автономної роботи.
Що стосується діагоналі дисплея, то найбільшим попитом користуються 5 і 6-дюймові пристрої. При цьому доступні моделі і з великим екраном, спеціально адаптованим для перегляду PDF-файлів.
Також настійно рекомендується вибирати електронну книгу з підтримкою необхідних типів файлів і допоміжного функціоналу, серед якого виділяють: сенсорний дисплей, кольорову TFT-матрицю, вбудований браузер або відеоплеєр. Окремої згадки заслуговують іміджеві рішення з запам'ятовується і ультрасучасні рідери, що працюють під управлінням Android OS. Варто відзначити, що якщо ви розглядаєте електронні книги з вбудованою операційною системою, лушче перейти в розділ « Планшети », де ви знайдете більш різноманітний набір пристроїв з ОС в форм-факторі, схожому з електронною книгою.
Деякі електронні книги оснащені підтримкою Wi-Fi, Bluetooth і 3G-модулем. На процес читання це ніяк не впливає, але може виявитися корисним при завантаженні файлів на пристрої. У деяких книгах є вбудована незмінна пам'ять, але в більшості випадків виробник пропонує можливість використання змінних карт пам'яті - microSD, SD / MMC або MemoryStick Pro.
Крім начинки, при виборі електронної книги, обов'язково варто приділити увагу її ергономіці. Кількість клавіш, можливість перегортання сторінок і правою, і лівою рукою, передбачена горизонтальна орієнтація екрану - все це дозволить вам більш комфортно використовувати рідер. Також варто звернути увагу на те, чи можливі випадкові спрацьовування клавіш перегортання і добре лежить пристрій в руці. Наявність широкого асортименту додаткових аксесуарів і чохлів позбавить вас від проблем при покупці чохла для поїздок або лампи для підсвічування E-Ink екрану при читанні в темряві.
Назва товару | Середня ціна товару |
Amazon Kindle Paperwhite 12th Gen. 2024 16Gb Black | від 8199 грн |
PocketBook 618 Basic Lux 4 Black (PB618-P-CIS, PB618-P-WW) | від 4744 грн |
PocketBook 629 Verse Mist Grey (PB629-M-CIS, PB629-M-WW) | від 5620 грн |
Amazon Kindle 11th Gen. 2024 16Gb Matcha | від 5849 грн |
Каталог електронних книг примітний «Розумними фільтрами», які дозволяють користувачам з будь-яким рівнем технічної підготовки вибрати пристрій з необхідними характеристиками.
У той же час інформативні відеоогляди та відгуки користувачів нададуть корисну інформацію про особливості розглянутого пристрою, а порівняння цін і динаміка зміни допоможуть купити електронну книгу без переплати.
При виборі «рідера», в першу чергу, варто звернути увагу на електронні книги Amazon (лінійка …