правила гри, довідник правил, 12 плиток картки, 4 аркуші сценаріїв, 12 аркушів детективів, 6 карт-пам'яток, 32 карти заголовків, 40 карт архіву, 36 карт аномалій, 96 карт подій, 72 карт зустрічей, 12 карт союзників, 28 карт предметів, 10 карт заклинань, 26 особливих карт, 37 початкових карт, 12 карт станів, 62 карти монстрів, 48 жетонів доказів/безвиході, 42 жетони поранень, 42 жетони жаху, 40 жетонів грошей, 24 жетонів кубиків, 30 5 жетонів аномалій, 18 жетонів міфу, 10 маркерів, 6 жетонів активації
ігрове поле, 2 механічних лічильника очок, 18 фігурок гравців, 6 ручок, 2 м'ячі
120 ігрових карт, правила
84 карти, ігрове поле, 6 дерев'яних фігурок кроликів, 36 жетонів для голосування, правила гри
планшет цілей; авіарій; 5 заповідників; годівниця; блокнот для підрахунку окулярів; 170 карт птахів; 16 карток Автоми; 26 карток бонусів; 75 фігурок яєць; 5 дерев'яних кубиків; 40 дерев'яних фішок дій; 103 жетони корму; 8 жетонів цілей; жетон першого гравця; набір для швидкого початку гри (4 посібники та 10 нових карт птахів); додаток; правила
Третє видання культового кооперативу про боротьбу із давнім злом у лавкрафтівському Аркхемі. Настільна гра «Arkham Horror (Third Edition)» вийшла друком у 2018 році – через тринадцять років після другого видання «Жаху Аркхема». До незмінних авторів гри - Річарда Лоніуса ("Elder Sign", "Fate of the Elder Gods") і Кевіна Вілсона ("Цивілізація Сіда Мейєра", "Лють Дракули", "Гра престолів") - приєдналася відома Ніккі Валенс, автор других " Особняків божевілля». Третя редакція Arkham Horror (Third Edition) - це істотно перероблена, переоформлена і вдосконалена версія Жаху Аркхема, яка запозичила деякі цікаві механіки з Стародавнього жаху і карткового Жаху Аркхема. Гра отримала величезну кількість позитивних відгуків та високих оцінок і майже відразу потрапила до списку найкращих тематичних ігор на сайті BoardGameGeek. Гікач також хотів би зазначити, що у 2018 році вона ставала номінантом престижного конкурсу «Golden Geek» у категоріях «Найкраща кооперативна гра» та «Найкраща тематична гра».
Захоплююча настільна гра дозволяє брати участь від одного до чотирьох чоловік в кожній команді. Іграшка виготовлена ??з дерев'яних елементів, має міцну конструкцію, якісні ігрові штанги з металу з великими гумовими ручками, зручні ніші для м'ячів і по дев'ять футболістів, включаючи воротаря з кожного боку.
Чи вже зустрілися поглядами? Карти на руках? Ти й твої друзі вже готові стати одним цілим? Обережно, «The Mind» (Розум) викликає звикання, геніальна та абсурдна гра, про яку плутають всі навколо. Як дізнатися, що в іншого на руках, не спілкуючись? Як прийняти правильне рішення, коли все висить на волосинці? Відповіді у цій маленькій коробочці. Але будьте обережні, як тільки ви зіграєте в The Mind (Розум), ви не зможете думати ні про що інше. Але хоч правила і такі прості, вижити на кожному рівні – тяжке випробування.
Неймовірно красива і незвичайна гра в асоціації. Вона ламає звичні стереотипи, розвиває уяву і інтуїцію. Ця гра з'явилася в 2008 році і встигла отримати визнання, вона заслужено вважається однією з кращих сучасних ігор. Автори гри буквально вразили весь ігровий світ! Під час гри розкривається образ мислення гравців і їх асоціативні ряди. Ця гра призначена для тих, хто любить вгадувати чужі думки! Її правила прості, сам ігровий процес приємний, і розважати себе і друзів за допомогою даної гри можна буде дуже довгий час - вона не приїдається! Перед вами картки. Уважно вивчили їх? Відмінно - а тепер вам потрібно розповісти про те, що ви бачите, своїм друзям. Але не завжди розповідь складається зі слів - загадувати може передати свої думки одним єдиним словом або навіть звуком! Зрозуміло, така загадка не кожному під силу, не всякий зможе розгадати, здогадатися, про що ж ідеться. Але в цьому і полягає принцип гри - хіба цікаво грати в те, що дуже просто? Кожен з гравців повинен покласти на стіл одну зі своїх карток, яка максимально схожа на те, що зображав загадувати. І саме з цього моменту починається найцікавіше! Кожен з гравців повинен спробувати вгадати, яка з усіх карт - перша. Від того, скільки буде тих, хто вгадав, залежить результат гри і кількість очок, які присуджуються загадати. Нарахування очок відбувається досить незвичайним чином. Оповідач отримує бали тільки в тому випадку, якщо його карту вгадали не всі гравці, а тільки деякі. Тому доводиться балансувати між занадто прямий асоціацією і занадто туманною. Принадність настільної гри «Діксіт / Dixit» полягає в тому, що потрібно запитати хоча б одну людину, і якщо хтось не здогадався - перемога за вами!
«Крила» – це українська локалізація всесвітньо відомого хіта «Wingspan», який розповідає про захоплююче заняття – спостереження за різними птахами у дикій природі. Гра настільки сподобалася поціновувачам настілок, що відхопила безліч нагород на порталі Boardgamegeek, зокрема стала лауреатом премії «Гра Року».