У даній рубриці в широкому асортименті представлені: біноклі, телескопи, мікроскопи. Серед доступних моделей є вироби як від відомих світових виробників оптичних систем: CarlZeiss, Canon, Pentax, так і популярних у наших співвітчизників вендорів: Bresser, Konus і інші.
Для тривалих спостережень краще купувати прилад з невеликим збільшенням (до х8), оскільки, чим більше кратність бінокля, тим сильніше коливається ( «трясеться») зображення в об'єктиві і більше втомлюються очі. Якщо частіше доводиться вести короткочасні спостереження, то стане в нагоді пристрій з великим збільшенням. В останньому випадку кут зору (ширина переглядається картинки) буде менше. Наступною важливою характеристикою бінокля є діаметр лінз об'єктива, який визначається в залежності від місцевості і часу доби, в яких буде використовуватися прилад. В умовах поганої освітленості необхідний об'єктив діаметром не менше 50 мм для забезпечення максимального проникнення світла в бінокль. Такі моделі будуть незамінні на полюванні, в лісі і т.д.
Вага і габарити бінокля визначаються в залежності від його призначення.
Повнорозмірні моделі з великими об'єктивами забезпечують найбільший кут огляду, светосилу і чіткість одержуваного зображення. Такі прилади популярні серед любителів спостерігати за природою, а також рибалками, моряками і мисливцями, тому не рідко вони виконуються вологозахищеними, що дозволяє використовувати їх під дощем, а також на водному судні (човні, яхті і т.д.). Середньорозмірні біноклі найчастіше застосовуються на різних змаганнях, а туристи зазвичай вибирають компактні і легкі моделі, які зручно брати з собою в піші походи.
Для дослідження більш дрібних об'єктів: клітин рослин і мікроорганізмів призначені мікроскопи, які можна розділити на 2 класи: професійні, використовувані при дослідженнях в лабораторіях і дитячі. Основне призначення останніх - пізнання дитиною навколишнього світу, а також в навчальних цілях - на уроках біології, хімії, фізики і т.д. У навчальних приладах лінзи виконані з оптичного пластику і мають меншу кратність збільшення. Професійні мікроскопи відрізняються більш складною конструкцією і скляною оптикою, що відбивається на вартості пристрою.
Назва товару | Середня ціна товару |
Praktica Pioneer 10x25 WP Grey (60010258) | від 1539 грн |
Sigeta Admiral 7x50 | від 6041 грн |
Praktica Hydan 20-60x60 WA Grey | від 2729 грн |
Sigeta Panorama 33-100x100 | від 8591 грн |
У даній рубриці в широкому асортименті представлені: біноклі, телескопи, мікроскопи. Серед доступних моделей є вироби як від відомих світових виробників оптичних систем: CarlZeiss, Canon, Pentax, так і популярних у наших співвітчизників вендорів: Bresser, Konus і інші.
Для тривалих спостережень краще купувати прилад з невеликим збільшенням (до х8), оскільки, чим більше кратність бінокля, тим сильніше коливається ( «трясеться») зображення в об'єктиві і більше втомлюються очі. Якщо частіше …