Ціна збігалась із заявленою на hotline
Олександр Свириденко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Gourmet, консерви Gourmet Gold паштет с курицей 85 г (7613031381494), Замовлення №3022104204

Забрав, навіть, попри те що забув тлф вдома, просто назвав ім'я продавцю, що замовляв і оплатив карткою. Ввічливі продавці.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Ukraine не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Блендер стаціонарний Bosch MMB6384M, Блендер стаціонарний Bosch MMB6384M, Замовлення №3015958998

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. Зараз розберемось в ситуації, та наш менеджер зателефонує Вам для вирішення даного питання. З повагою, команда MOYO
Александр рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Аккумулятор , Замовлення №3020405230

Всё отлично, быстро привезли.
Арсен рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Салатник Adresto , Замовлення №3016725215

Влад Іванов рекомендує цей магазин
21 липня 2024 На модерації

Купив: Упаковка вологого корму Gourmet Gold Паштет з індичкою 24 шт по 85г., Замовлення №3020023878

Все оперативно, навіть безкоштовна доставка в поштомат.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Євген не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung UE50CU8510

Три спроби щось придбати в данному магазині закінчились втратою часу та нервів. Останній раз замовив телевізор, спочатку виявилось що товару немає в наявності, запропонували інший, 2 дні доставлявся «бо світла немає, прибори не працюють», в результаті приїхав побитий, запропонували або чекати наступного пришестя або проскочити на інший магазин за 40 км і там спробувати щастя;)
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. з повагою, команда MOYO
Chervinska не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Хотів купити: Замовлення № 3019203273 (4 товара)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Всі товари у наявності, але магазин не відправляє вчасно, постійно переносить дату доставлення. Комунікації - нуль.
Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. У зв'язку з поточною ситуацією з аварійними та погодинними відключеннями світла, склад не може повноцінно і своєчасно виконувати свою роботу, що призводить до затримок з відправки товару. Це не є виправданням, але ми зробимо все можливе, щоб вирішити цю проблему. З повагою, команда MOYO
сьогодні, 23.07 вперше за 10 днів мені зателефонували, щоб повідомити, що товару немає у наявності, це дуже смішно. GOOD JOB!
23 липня 2024 Відповісти
Георгий Мироненко рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Gorenje GK5A42WF-B, Варильна поверхня газова Gorenje GT641KB, Замовлення № 3015621134

хороший магазин
Andriy Gymon рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Корпус 2E Gaming Vertex GI01B без БЖ (2E-GI01B), Замовлення №3013889699

Купив корпус до компютера, розчарування було в тому, що задекларовані характеристики на сайті не відповідали наявним, а при написанні відгуку про товар, його просто блокували. Через пару днів змінили характеристики.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Звернувся в компанію мойо щоб компенсували відсутність двох вентиляторів, отримав відмову, тепер думаю чи можна робити подальші замовлення у цій компанії. Скоріш за все ні
17 липня 2024 Відповісти
Оксана Курлянская рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Смартфон TCL 30 SE 4/128GB Space Gray (6165H1-2ALCUA12), Замовлення №3014097368

Купили телефон с бесплатной доставкой,пришел на день раньше,назначенного дня.Понравилось ответственность,цены приятные,и отчёт об оплате.Мне очень понравился магазин,нареканий ни каких нет,рекомендую магазин к сотрудничеству.