userhome не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Хотів купити: Рахунок № 226118 від 26,11,2023 зроблений заднім числом !!!

28.11.2023 року "хадо" виставив рахунок № 226118 від 26,11,2023 року ( дивна дата ? заднім числом ) в реквізитах рахунку телефон 0577175555 , 099 5286000 не обслуговується, підпису відповідальної особи немає ( порушено вимоги до первинних документів ) , телефону бухгалтеріїї на сайті немає. І просять 100% передплату. Менеджер Аркадій пообіцяв виправити рахунок за 30 хв., але повторно на звязок вже не виходить.
Сергій Захарович рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Xado Red G12++, Замовлення №192936

Як працює цей магазин та ще й в самому епіцентрі війни це просто диво, дякую Вам за вашу роботу та віру в перемогу, все буде Україна!!!
Ігор Бутник рекомендує цей магазин
3 грудня 2022

Купив: Синтетична олива XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC, Замовлення №199906

Попри проблеми зі світлом та зв'язком, з ХАДО цього разу все пройшло дуже оперативно та якісно - через день вже забрав з одеського поштомату замовлення. Слава Україні!
Евгений Антонов не рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Хотів купити: Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF, Замовлення №199178

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Pavelklevan не рекомендує цей магазин
27 листопада 2021

Хотів купити: масло хадо

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Подняли цены в 2 раза а затем сделали скидку 50 процентов на все !
Bra Zium не рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Verylube Хімчистка салону, Замовлення №165134

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ни товара, ни денег.
Song Mang рекомендує цей магазин
26 грудня 2020

Купив: 10W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil, Замовлення №149882

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Заказываю на их сайте не первый раз. Всё на "отлично" и цена "от производителя".
bmeluc не рекомендує цей магазин
15 червня 2018

Купив: тест-коннектор, Замовлення №78229

24 січня 2017

Купив: Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission for Diesel Truck для автоматических трансмиссий

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Купил атомарный кондиционер металла Maximum Transmission for Diesel Truck для автоматических трансмиссий в первый раз, друг советовал. Залил, буквально после первой тысячи км обкатки, рывки пропали. Обращаюсь не в первый раз, хочу написать, что сейчас сложно найти компанию с таким отношением как в хадо. Доволен!
20 серпня 2016

Купив: Антибактериальный очиститель бытовых кондиционеров (комплексный усиленный)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Заказывала на сайте производителя. Пены почти нету. Интенсивная встряска не помогла. Получилось продули кондер сжатым воздухом за 150 грн.
Добрый день, Валентина! Спасибо за ваш отзыв! Хотим помочь Вам разобраться в сложившейся ситуации с нашим товаром. Оставьте пожалуйста Ваши контакты.
23 серпня 2016 Відповісти
Гість відповів на коментар Юлия
Номер заказа:48729 Добавлен:09.08.2016 на XADO.ua эл. почта: evgenrov@outlook.com
23 серпня 2016 Відповісти