Boris не рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Кільцева лампа блогера TE-052 8W LED, 26 см, Замовлення №79947

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Igor Ruban рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Мережевий лічильник IZ-1/220V 50HZ 16A 3680W, Замовлення №80258

Roman Levitsky не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Лампи галогенні, світлодіодні, Замовлення №75829

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Оплатив замовлення онлайн. Після трьох днів очікування подзвонив, поставили перед фактом, що зібрали неповну посилку, і вона вже поїде сьогодні, а інше, за день два пошлем. Ще через декілька днів дзвоню - нема товару, віддамо гроші говорять. Ще назвонював, за десять днів повернули гроші за недостатній товар. Менеджер ні разу не дзвонив, давно я на таке не попадав.
Artem3000 не рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Світлодіодна панель FLF-82 В 72W NW LED, Замовлення №73934

Всегда проверяйте товар от этой компании на новой почте. Они вкладывают в отправление брак или поврежденный товар, надеясь, что покупатель не осмотрит его и не сможет вернуть назад.
Карина Николаенко не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: товари для дому

Однозначно не рекомендую! Жахливий магазин з сервісом десь так на рівні 2010 року. На сайті товар не актуальний, в наявності немає. По оплаті товару ні на емейл, ні на телефон нічого не приходить. Дозвонитися для повернення не так то просто, 10 перенаправлень, що я не за адресою. Питання, а для чого тоді всі номера на сайті??? Замовлення було оплачене повністю, повернення покищо без результату.
О, так само і в мене
24 жовтня 2022 Відповісти
Nikalas29 не рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Світлодіодна лента, Замовлення №347445

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

менеджер з продажу Марина два рази порадила товар який не підійшов, тобто взагалі не розуміє який товар пропонує. Потрібно було короб і ленту для підсвітки кухні, порадили товар який підійде для мене, в результаті прислали лєнту яка предназначена для вуличного застосування і не поміщається в короб. В поверненні товару відмовили.
Funny Бокс не рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: Світильники, лампочки

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин вимагав предоплату це раз. При відправці товару не повідомив про відправку одного світильника без упаковки, а просто в коробці нової пошти і закидав його іншими товарами. Нащастя саме цей світильник приїхав цілий. А от решту в оригінальних упаковках я перевірив лише верхній бо був в окремій коробці з іншими світильниками. І тільки цей був цілий, а решта два розбиті. Вцілому купував 5 світильників. На зустріч мені не пішли. Мій патріотичний намір купувати у Києві нанівець! НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
ГромоваГалина рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: Бра настенное накладное хрустальное с выключателем BCL-422W/1 E14

Хочу поблагодарить вашу команду за быструю доставку моего заказа с люстрой и бра и помощь с подбором. Сразу предложили бюджетный вариант, как я и просила. Спасибо, очень довольна покупкой и вашей работой.
Антоненко Олег рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Светильник настенно-потолочный BR-02 287C/3 E27

Сделал заказ в магазине, выбрали светильники настенно-потолочные BR-02 287C/3 E27. Благодарю за рекомендацию и быстрое выполнение заказа.
Костянчик не рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Настольная лампа на гибкой ножке на струбцине MTL-07 White

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Стоимость лампы на сайте составляет 429 грн. Цена не очень-то низкая, а качество лампы ниже низшего. После второго вкручивания лампочки она выпала с патрона ???? вместе с резьбой патрона. Так что мне пришлось переделывать лампу под норм. патрон. PSS.Качество товара на сайте низкое никто не следит за тем что продают.