Natalia Stetsjuk не рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Хотів купити: Набір кастрюль, Замовлення № 206000182207

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

По телефону (+380 (93) 081 23 **) представники запропонували придбати товари на вибір, щоб використати накопичені бонуси. Зазвичай, відмовляюсь. Спинилась на каструлях, бо вже давно хотіла придбати якісний невеликий набір. Прислали каструлі дешевого українського виробника unique, ціна яких втричі дешевша в магазинах. Додзвонитися, щоб повернути товар - неможливо. Просто блокуйте, коли дзвонять нав’язливі «представники» фірми.
Ульяна Подмазина не рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Матрас топер

Очень назойливы,звонят регулярно и предлагают купить товар,приобрести подарок за деньги,сообщают,что я вступила в клуб 5*,поэтому мне звонят и предлагают,убеждают купить.Не думаю,что вступив в клуб я обязалась регулярно покупать в магазине товар,который мне без надобности.
Відповідь представника «TopShop»
Добрий день, Уляно! Дуже жаль, що виникла неприємна ситуація. Для нас важливий Ваш зворотний зв'язок, тому що ми постійно працюємо над вдосконаленням сервісу та товарів. Будь ласка, напишіть Ваш номер телефону на нашу електронну пошту info@topshoptv.com.ua, щоб ми могли виключити його з нашої бази обдзвону та детальніше перевірити ситуацію. Сподіваємось на співпрацю :)
Юлия Пасечник не рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: WalkMaxx взуття

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Відповідь представника «TopShop»
Добрий день, Юліє! Дуже жаль, що наш магазин викликав у Вас негативні емоції. Для нас важливий будь-який зворотний зв'язок, тому що ми постійно працюємо над вдосконаленням сервісу та товарів. Будь ласка, напишіть Ваш номер телефону на нашу електронну пошту info@walkmaxx.com.ua, щоб ми могли детально все перевірити та провести роботу над помилками. Сподіваємось на Вашу співпрацю :)
Анатолий Жембровский не рекомендує цей магазин
21 травня 2021

Купив: Набір Подушка та ковдра Адаптівґгоу

Відповідь представника «TopShop»
Добрий день! Нам дуже шкода, що склалася така неприємна ситуація :( Ми обов'язково візьмемо до уваги Ваш відгук та передамо інформацію у службу доставки МістЕкспрес. Просимо вибачення та вдячні за Ваш зворотний зв'язок. Сподіваємось, що Ви і надалі залишитеся нашим клієнтом!
Anastaziia не рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Купив: Ортопедична подушка Dormeo Comfort 30x50 анатомическая подушка (106064493)

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «TopShop»
Добрий день, Анастасіє! Дуже жаль, що наш магазин викликав у Вас негативні емоції. Ми дуже хочемо детальніше розібратися в цій ситуації. Напишіть, будь ласка, тут або на нашу пошту info@topshoptv.com.ua номер замовлення, щоб ми могли детально все перевірити. Дякуємо за зворотний зв'язок!
Олена Зайченко не рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Подрібнувач солі і перцю долімано

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: видача товару на складі, повернення товару

Замовлення так і не отримали((
Відповідь представника «TopShop»
Доброго дня, Олено! Дуже прикро, що Ви так і не отримали своє замовлення :( Допоможіть нам в цьому розібратися. Напишіть, будь ласка, на нашу пошту info@topshoptv.com.ua номер замовлення, Ваш номер телефону та що саме Ви замовляли. Завчасно дякуємо за відповідь :)
2 вересня 2020

Купив: Дэлимано Джой, соковыжималка, Замовлення №5020028850

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «TopShop»
Вдячні вам за звернення! Для перевірки інформації напишіть, будь ласка, свої контактні дані нам на пошту info@topshoptv.com.ua.
Arhitectop Arhitectop не рекомендує цей магазин
26 серпня 2020

Купив: Топер Ролл Ап 150*200, Замовлення №3619

Відповідь представника «TopShop»
Хочемо подякувати Вам за відгук. Для нас дійсно цінно отримати відгуки клієнтів, що допоможуть виправити нам процеси та покращити сервіс. Приносимо вибачення, за неприємну ситуацію, яка склалася. Для того, щоб розібратись в чому була причина затримки, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу свій номер телефону info@topshoptv.com.ua.
Voloshina не рекомендує цей магазин
15 серпня 2020

Купив: Классическая подушка Carbon 50х70 Dormeo Артикул: 110022757, Замовлення №20709221

Відповідь представника «TopShop»
Дякуємо за звернення! Приносимо вибачення, за неприємну ситуацію, яка склалася. Чи могли б ви написати нам на поштову скриньку свій номер телефону info@topshoptv.com.ua для врегулювання цього питання. Наперед вдячні.
Добрый день. В комментарии указан Номер заказа: 20709221. В заказе есть вся необходимая информация для связи с клиентом, в т.ч. и номер телефона. Или по этому номеру заказа у Вас несколько покупателей? Удачного дня.
18 серпня 2020 Відповісти
trNc не рекомендує цей магазин
4 серпня 2020

Купив: ковдру на всі сезони Dormeo Набор AdaptiveGO Серый 140х200, Замовлення №772071539

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сами дозвонились, навязались. В итоге сделал заказ по телефону с уточнением цвета и размера подушки и одеяла. По итогу присылают только одеяло по цене двух и МИКСЕР в подарок. В поддержке говорят про клубную карту и что я ее оплатил вместо подушки. Не рекомендую этот магазин.
Відповідь представника «TopShop»
Дякуємо за звернення! Нам дійсно прикро, що у вас залишилось розчарування від нашого магазину. Всі розмови у нас записуються. Будь ласка, просимо написати нам на електронну пошту свій номер телефону та номер замовлення info@topshoptv.com.ua. Ми перевіримо і проведемо роботу з нашим оператором.