Сергій Шевчик не рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: premiorri vimero-van 225/75 r16c 121/120r, Замовлення №26432

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовляв з індексом нагмузки 120/121, прислали 116/118. Тільки взули, накачали, вилізла гуля, дуже повільно реаоують на проблему.
WildBoar рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Літні шини Barum Bravuris 5 HM (205/55R16 91H), Замовлення №320939

Підбирав резину за бюджетом, але випадково трапилась дана модель по приємній ціні. В решті магазинів вона була дорожчою. До останнього думав, що якийсь підвох. На сайті замовити не вдалось, замовив в телефонному режимі. Для безкоштовної відправки треба було повністю оплатити замовлення що я і зробив. Наступного дня відправили, ще за день отримав. Все добре, резина свіжа і вся однієї дати.
Dima Rysnak рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Літні шини Orium High Performance (205/55R16 94V), Замовлення №320341

Замовив шини ,оплатив п п'ятницю ввечері. В неділю після обіду забрав на новій почті! Рекомендую. Ціна хороша, задоволений.
Іра Семерей не рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Хотів купити: Шини, Замовлення №21053

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Після оплати сказали, що дорожчі.. тепер буду очікувати повернення грошей 2 -3 дні сказали
doc5823 не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Хотів купити: Шини Cordiant Winter Drive 205/60 R16 96T

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Николай Никонов рекомендує цей магазин
9 квітня 2021

Купив: шины Orium Touring 175/70 R13 82T, Замовлення №261664

Очень доволен работой магазина и Вашего менеджера Андрея, который уже не в первый раз оказывает мне профессиональную помощь в выборе товара, оформлении заказа и его отправке. Заказ выполнен в течении 2-х дней. Андрей при этом постоянно отслеживал его доставку. Короче, это профи своего дела. Побольше бы таких менеджеров. Еще раз большое спасибо Вам.
Savchik рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Літні шини Nitto Tire Therma Spike (195/55R15 85T), Замовлення №10329

Замовив колеса через сайт. Зателефонували перативно, порадили скористатися безкоштовною доставкою. Все пройшло швидко й доставили колеса за 2 дні. Задоволений співпрацею.
Відповідь представника «Асканія Шина»
Дякуємо за відгук та рекомендацію! Тривалої Вам експлуатації та звертайтеся до нас ще!
Andrey Sokolovsky рекомендує цей магазин
8 лютого 2021

Купив: Літні шини Federal Formoza AZ 01 (205/55R16 91V), Замовлення №10259

Замовляв шини через форму на сайті. Перезвонили через 10 хвилин, підтвердили замовлення і скинули реквізити на оплату, оплатив і отримав безкоштовну доставку Новою Поштою. Шини приїхали наступного дня, зауважень немає.
Відповідь представника «Асканія Шина»
Andrey, дякуємо, що знайшли час залишити відгук. Раді, що все задовільнило. Приємної експлуатації коліс влітку та звертайтесь ще!
Olga S. рекомендує цей магазин
27 січня 2021

Купив: Літні шини Lassa ICEWAYS (175/65R14 82T), Замовлення №10216

Покупала в этом магазине шины. Благодарна менеджерам за подробную консультацию и за помощь в оформлении заказа, было приятно общаться. Шины были своевременно доставлены.) Качеством шин, ценой и обслуживанием осталась довольна на все 100%. Уверена, что еще не раз буду покупать именно в этом магазине.
Відповідь представника «Асканія Шина»
Olga S., спасибо Вам за отзыв! Рады, что все понравилось. Желаем ни гвоздя, ни жезла и приятной эксплуатации! Обращайтесь к нам ещё!
Aleksandr Skladaniy рекомендує цей магазин
19 грудня 2020

Купив: Шини Зимние шины Pirelli Winter Ice Zero FR (235/55R19 105H), Замовлення №20400207077376

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Набрали навіть в неділю, Сергій надав вичерпну інформацію, в понеділок перепровірили наявність, деяких моделей вже не було на складі. В інших магазинах було дешевше на більше ніж 400 грн. Але із за відношення, і відзивчивості купив в даному магазині.
Відповідь представника «Асканія Шина»
Олександре, дякуємо, що знайшли час та залишили чесний відгук про нашу роботу! Будемо й надалі працювати над покращенням рівню сервісу в нашому інтернет-магазині. Вам безпечних доріг та тривалої експлуатації придбанної гуми!