Ціна збігалась із заявленою на hotline
Denchikk рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M23 5G 4/128GB Blue (SM-M236BLBG), Замовлення №212635

nastya com рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 8/256GB White, Замовлення №28042

Смартфон в нормі, ніяких технічних проблем немає.
Margo47707 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Електрочайник Tefal KO260130, Замовлення №212657

Обслуживание в магазине стало ещё лучше чем было. Позитивные консультанты,жизнерадостные и приветливые. Рекомендую. Есть планы что у них прикупить. Приду сюда.
Andrey Dovbak рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №464968

Купив тут навушники AirPods 3. Забрав товар на наступний день. Коли підключив до телефону помітив, що у налаштуваннях гарантія Єпл закінчується за 6 місяців, коли повинно бути 12 місяців. Так як навушники були нові, я подзвонив в службу підтримки Єпл та надіслав їм фото чеку з цього магазину і вони виправили гарантію на 1 рік, як і повинно бути. Тому все чудово, магазин супер! Рекомендую!
Сергей Кошовский рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №28212

Магазин супер! Впевненість, що товар оригінальний - найголовніше. І це вирішує! І ціни реально завжди близькі до нижчого порогу ринку! Дякую!
Max рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo V15 G3 IAP (83C40005PB), Замовлення №464394

Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
Максим Скоропадский не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Хотів купити: Миша Logitech Signature M650 L Wireless Mouse Graphite (910-006236)

Найгірший магазин що я бачив, товар на сайті був, замовив, передзвонили сказали що немає в наявності.. через хвилину заходжу - товар в наявності є, але ціна інша. Дзвоню менеджеру для уточнення, чому сказали що товару не має в наявності - відповідь є, але по іншій ціні. Так мабуть зразу треба казати що товар є по іншій ціні (можливо я і купив би) але с таким ставленням до покупців буду обходити стороною. Не рекомендую
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо за ваш відгук. Дану ситуацію передали відповідному відділу для розгляду та вирішення. Дякую, що допомогаєте нам ставати краще!
Ольга 365 рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Машинка для стрижки Philips Hairclipper series 5000 HC5630/15, Замовлення №212370

Татьяна Карпец рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №464525

Повністю задоволена обслуговуванням- передзвонили дуже оперативно, приємна та ввічлива консультація, оплата при отриманні, товар був у наявності а не під замовлення. Доставка у лічені дні.
Званый Гость рекомендує цей магазин
19 липня 2024