Олекciй Загород рекомендує цей магазин

Вербицкая Яна рекомендує цей магазин

Купив: Навушники з мікрофоном Major IV Black (1005773), Замовлення №8263

Сергій1234 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Портативна ігрова приставка Playstation Portal Remote Player White, Замовлення №5462

Еле нашел эту приставку. В большинстве магазинов либо нет, либо ждать неделю, либо полная предоплата. Здесь без предоплат за два дня получил. Супер
Tailer McWin рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Миша G703 LightSpeed Wireless Hero (910-005640, 910-005638), Замовлення №8354

Vadim Onuk рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Портативна ігрова приставка Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №7593

Рекомендую. Отличный магазин. Беру тут не впервые
Eugene 45 не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Спортивний годинник Garmin Forerunner 955 Solar Black (010-02638-00/20)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Так, дійсно при формуванні замовлення на оплату частинами є обов'язкова умова додаткової послуги Миттєвий старт, вона відображається у кошику замовлення. Також всі умови прописані на нашому сайті. Нам важлива Ваша думка. Будемо працювати над удосконаленням послуг розстрочки. Завжди раді допомогти у вирішенні питань на нашій гарячій лінії або в чаті! Вдалого дня!
Eugene 45
На модерації
навіщо ваша додаткова послуга "сервісного обслуговування", якщо це має бути включено за замовчуванням у 12 місяців гарантії від виробника?
Вчора Відповісти
Oxxxsana рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA), Замовлення №450154

Спасибо за оперативное и точное выполнение обязательств. Товар прислали в срок в запакованном виде. Все как и ориентировали по телефону
Віктор Фукса рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №8379

LPT рекомендує цей магазин

Купив: Монітор ProArt Display PA248CRV (90LM05K0-B01K70), Замовлення №7226

Джошуа Іван рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Forerunner 265 Black Bezel and Case w. Black/Powder Gray Silicone Band (010-02810-00/10/50), Замовлення №8018

Сервіс сподобався, ввічливий персонал. Годинник дуже стильно виглядає на зап’ясті. Не жалкую про покупку