Кушнир Алексей рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Стандартний об'єктив RF 35mm f/1,8 IS Macro STM (2973C005), Замовлення №106

Після покупки прийшлося зачекати, але ціна та якість того була варта. Купував об'єктив. Всім повністю задоволений! Рекомендую.
Гайдук Степан рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Адаптер байонета EF - EOS R Mount Adapter (2971C002), бездзеркальний фотоапарат EOS R7 body (5137C041), Замовлення №2295

Магазин мені порадили, тому був у ньому впевнений. Все стандартно – оформили, відправили, сплатив. Якість камери відповідна, коробка нова не розкривалася. Все супер, я задоволений.
Эдуард рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Сумка Everyday Sling 3L Ash, Замовлення №2224

Заворожуюча якість. Покупки завжди виправдовують очікування, незалежно від категорії товарів. Якість на висоті!
Стас Шелест рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат EOS 90D body (3616C026), Замовлення №2085

Чітко, конкретно, лаконічно. І саме головне оперативно, коли це вкрай потрібно. Передзвонили, всі умови уточнили та погодили. Доставку оформили кур'єром без проблем. Все сподобалось. Магазин надійний. Рекомендую!
Комар Юля рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Рюкзак ProTactic 450 AW, Замовлення №2062

Гарний магазин з гарними цінами, завдяки hotline дізналася про вас. Якісне обслуговування, товар швидко відправили, дякую.
Анатолій рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат EOS RP body black (3380C002), Замовлення №2247

Великий вибір фільтрів для пошуку товарів на сайті. Знаходжу потрібне за кілька кліків, що економить час та робить покупки приємними
Д.Синельников рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: накамерна радіосистема Lark M1 SOLO, Замовлення №2077

Враження від роботи продавця лише позитивні. Тут відповіли на всі мої запитання, допомогли визначитись із товаром та варіантами оплати, швидко організували доставку. Дякую!
Diana Prom рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: студійне освітлення Godox S60 LED Focusing Light, Замовлення №2287

Відмінний магазин, сервіс найкращий з всіх що я отримувала у фото/відео сегменті. Хороші ціни, великий та якісний асортимент, консультація менеджера просто топ! Я у захваті! Дякую! Тепер я ваш постійний клієнт)))
Анна Фетисова рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: підлоговий штатив U 874, Замовлення №2253

Дуже зручний сайт, легко знаходжу потрібні товари. Останнє замовлення обробили оперативно, і товар виглядає як на фото
Lidia рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат EOS R10 body (5331C046), Замовлення №2256

Доступність ексклюзивних товарів. Магазин пропонує унікальні товари, які важко знайти в інших магазинах. Це робить покупку особливою та цікавою