Ціна збігалась із заявленою на hotline
Соловей Андрей рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), Замовлення №1158

Порядний продавець, товар новий, при отриманні перевірили на відсутність дефектів. Все чудово!
Bohdan Hrudetskyi рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark II body (5666C031), Замовлення №1290

Великий вибір техніки на будь-який смак. Персонал завжди радий допомогти і підказати, що краще обрати
Oleksandr Liakh рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Адаптер байонета Canon EF - EOS R Mount Adapter (2971C002), Замовлення №1288

Великий вибір товару. Можливо навіть купити під замовлення.
Тарас рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: мікрофонна радіосистема для фото/відео камери, для смартфона Hollyland Lark M2 Combo, Замовлення №1287

Чудовий магазин! Зазвичай техніку купую тут. Ввічливі продавці , швидко та вчасно доставляють товар
Олександра Третяк рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Універсальний об'єктив Sigma AF 18-35mm f/1,8 DC HSM, Замовлення №1273

Дякуємо консультанту Івану за професійний підхід та допомогу у виборі подарунка для нашої доньки! Замість однієї покупки зробили дві.
Євгеній Могіль рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Рюкзак Lowepro Flipside 300 AW II (LP37128), Замовлення №1241

Вибір товарів великий, ціни прийнятні, а головне – доставка до дверей. Замовляв тут рюкзак, все пройшло на високому рівні.
Anna рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Зовнішня макро спалах Canon Macro Ring Lite MR-14EX, Замовлення №1232

Гарний вибір товарів та оперативна доставка. Зробили замовлення, і вже наступного дня воно був у нас вдома. Рекомендую!
Максим рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 35mm f/1,8 IS Macro STM (2973C005), Замовлення №1229

Чудовий сервіс і професійні працівники. Вирішили моє питання максимально швидко. Вдячний і обов'язково прийду сюди за наступним товаром
Artemtimoshenko3029 рекомендує цей магазин
5 червня 2024

Купив: Ширококутний об'єктив Sigma AF 16-28mm f/2,8 DG DN Contemporary, Замовлення №661

Консультанти дуже уважні та ввічливі. Зручно, що можна замовити товар з іншого міста і оплатити його після огляду.
Денис рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R8 kit RF 24-50mm IS STM (5803C016), Замовлення №814

Персонал відмінно виконує свою роботу, завжди готові дати корисні поради щодо товару. Бажаю їм миру, здоров'я, і високої зарплати!