Борис Доля не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024 На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном WH-CH720N Black (WHCH720NB.CE7), Замовлення №90038990005971549

Сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не рекомендую, проблемний магазин для повернень. Дуже довго і морочно.
tgz не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Хотів купити: KRUPS Essential EA816570

14.02 в 13:24 товар был оплачен (по акции 10.499 как и у многих конкурентов с оф гарантией 24 мес). 15.02 позвонили в 11:13 сказали что товара уже нет на складе. К этому времени цена у всех поменялась на +3тыс, теперь 13.499, конечно же нет желания уже покупать второй раз по бОльшей стоимости.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Згодні, ситуація неприємна. Вибачте за отримані хвилювання та дякуємо, що повідомили про це. Ми вже маємо для вас позитивне рішення! Будь ласка, напишіть листа на пошту info@comfy.ua, зазначивши текст відгуку, номер замовлення або номер телефону. Чекатимемо на інформацію! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
16 лютого 2024 Відповісти
Оксана Левчук рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: электропеь Saturn, Замовлення №90004490005824508

Приятно удивлена обслуживанием продавцов и отдельно респект колцентру Комфи. Покупали дочери печь в подарок с доставкой в Киев. Ребята очень вежливые,по моей просьбе даже перезвонили ей и сообщили о подарке .Цена товара радует Такая же печь в другом магазине значительно дороже.Рекомендую .
Добрий день! Оксано, щиро вдячні за ваш відгук та вибір COMFY для здійснення покупок. Бажаємо вам тільки приємних емоції та чудового дня! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
15 лютого 2024 Відповісти
Bohdan рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Блок живлення для ПК AZZA ATX 750W (PSAZ-750G), Замовлення №25214921

Купив цей блок живлення за чудовою ціною - він тут коштував дешевше ніж у інших магазинах. Товар прибув дуже швидко, комплект був повний та відповідав усім заявленим характеристикам.
Добрий день! Богдане, дякуємо за ваш відгук та рекомендацію щодо покупки у нашому магазині! З повагою та до зустрічі, менеджер підтримки COMFY, Анна.
15 лютого 2024 Відповісти
Татьяна Р не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Массажёр для лица, Замовлення №23334814

Добрий день! Тетяно, дякуємо за ваш відгук. Компанія COMFY працює тільки з офіційними постачальниками та ми продаємо товари за цінами, які продиктовані на ринку. У вашому порівнянні - бренди масажерів різних цінових категорій, якості матеріалів, наявності офіційної гарантії від виробника тощо. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
19 лютого 2024 Відповісти
Валентина Сліпченко рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Телевізор 65C805, Замовлення №22737310

Дуже вдячна Comfy за гарну консультацію і швидку доставку. Кур'єрам окрема дяка за докладні інструкції і пояснення. Чудовий сервіс!
Добрий день! Щиро вдячні за ваш чудовий відгук та довіру! До нових зустрічей! ♥♥♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
6 лютого 2024 Відповісти
aleks12 рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Тостер Sencor STS2606WH , Замовлення №82371719

Купували в Комфі тостер, вдалося замовити за дуже вигідними умовами (промокод та бонуси), забрали швидко, обслуговуванням задоволені
Добрий день! Дякуємо вам, що обираєте COMFY для здійснення покупок та ділитесь враженнями. З нетерпінням очікуємо на нову зустріч! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
6 лютого 2024 Відповісти
Vaio не рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Телевізор Blaupunkt 55UGC6000, Замовлення №72400017

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук, ми ознайомлені з деталями даної ситуації. В комунікації з категорійним менеджером, представником постачальника та відділом лояльності, інформували вас по кожному питанню: • Компанія COMFY реалізує виключно нову техніку, з підтримкою гарантійних зобов'язань від виробника. UGC6000 - це новий модельний ряд та згідно з відповіддю представника бренду, саме тому ще не доданий на сайт Blaupunkt. • На всі моделі ТВ Blaupunkt офіційна гарантія 2 роки (на нашому сайті була помилка «1 рік», її виправили), також надали вам сертифікат якості. QR не для реєстрації гарантії, а для переліку сервісних центрів та контактів їх, гарантія по чеку, її реєструвати не треба. Щодо неодноразово виявлених дефектів, виконували обмін та в 3-тє - повернення. Дуже прикро, що процес потребував чимало вашої енергії та сил. Ми цінуємо вас та залюбки допоможемо підібрати альтернативну модель, аби наступного разу ви отримали тільки найКРАЩі враження від покупки! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
9 лютого 2024 Відповісти
22 лютого 2024 Відповісти
Boiko відповів на коментар Comfy
Дам вам совет! Хотите нормальные ТВ и что бы вернояность брака, была не более 1%. Покупайте LG, Samsung, Sony . То что вы купили это лотерея, может быть 10% брака, а может и все 20%! И работать такой ТВ будет 3-4 года потом сломается. Когда при аналогичных нагрузках LG отработает 7-8 лет
22 лютого 2024 Відповісти
Artem Artem не рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Samsung UE75CU7100, Замовлення №№ ЧKVG3-0011

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Якщо у Вас виникла потреба купити габаритний товар, не зв'язуйтесь. Строків не дотримуються, до оператора не дозвонитись, якщо дозвонились, то чекайте годину-дві, поки вони може передзвонять з якоюсь інформацією. Категорично не рекомендую.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Артеме, за даними купівлі відшукали ваше замовлення, оформлене у магазині від 22-01-2024. Проте за номером телефону, до якого підвʼязана бонусна картка, дзвінків немає. Аби ми мали змогу вам допомогти, напишіть листа на пошту info@comfy.ua, зазначивши деталі: що саме трапилось (затримка доставлення, перенесення дати тощо), а також номер телефону, за яким звертались на гарячу лінію. Чекатимемо на інформацію! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
26 січня 2024 Відповісти
Евгений Никодимов не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Кабель MediaRange Display Port to Display Port 2.0 m (MRCS159), Замовлення №60428079

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, характеристики, комплектація та зовнішній вигляд товару може змінитись виробником без попередження. Продавці в магазині в першу чергу знаходяться для того, щоб допомогти зробити вибір товару, розповісти про всі переваги та недоліки, зорієнтувати по характеристиках і звісно, допомогти оглянути товар разом з вами. Нам дуже прикро, що ви зіткнулися зі зворотним відношенням консультанта. Ми обов'язково проведемо внутрішню роботу, аби наступного разу ви відчули дійсно найКРАЩий сервіс! А ще відправили вам невеличкий подаруночок, перевірте смс ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
26 січня 2024 Відповісти