T рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Акумуляторний блок LiFePO4 48В 100Aч 5120Втч LFP51100, Замовлення №№ #1924250752

Slavik Schupak рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Процесор INTEL Core i5-12600KF 3.7GHz s1700 Tray (CM8071504555228), Замовлення №1924250751

Хотів купити всі комплектуючі для оновлення, але інші магазини пропонували або доставку кількома посилками, або необхідного не було в наявності. В цьому магазині заявлений статус "в наявності" схоже дійсно відповідає реальному - товар відвантажили протягом 2х днів з моменту оплати. Також консультант допоміг з додатковими комплектуючими, зокрема - відповідним кулером
Sergey Semenov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Блок живлення Cougar 750W (GEX 750) Источник: https://exe.ua/ua/product/p366466/ © EXE.ua, Замовлення №1924251638

Did Maxno рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Mikrotik CCR2116-12G-4S+, Комутатор керований рівня 3 Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM, Замовлення №1924239053

EDUARD SEMENKOV рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Система водяного охолодження GAMEMAX Iceburg 120 Infinity White (Iceburg 120 White infinity) , Замовлення № #1924246260

Vitaly Kovalyshyn рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Очищуючий стиснене повітря spray duster 800ml ColorWay (CW-3380), Серветки Patron microfiber 1 * 30x30cm, для TFT/Television/Plasma (F4-009EA), Спрей для очищення ColorWay Cleaning Kit for OLED/LED/LCD/TFT, 300ml, microfibre XL (CW-5230), Замовлення №1924251308

Андрей Анаприюк рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ручний відпарювач Tefal Access Steam Care DT9100, Замовлення № #1924251057

Швидко відправили товар, високий рівень сервісу. Залишилися лише приємні враження.
Alice Wolf рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G102 Lightsync USB Black (910-005823, 910-004939, 910-004842, 910-004845, 910-005808), Замовлення №1924249656

Не вперший раз замовляю у цих ребят, дуже швидко та якісно. Все як на сайті. Все приходить якісно запаковано та зручно що є можливість обрати поштомат.
Ira6666 рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Шнуры hdmi, Шнуры hdmi hdmi , Замовлення №123444

Все прошло отлично рекомендую к сотрудничеству
Roman Skalotskiy рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Портативная газовая плитка Tramp с переходником на баллон (UTRG-058), Замовлення №1924231059