Ціна збігалась із заявленою на hotline
ictp не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Реле напруги ColorWay CW-VR16-03L, Замовлення №#1924428940

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

на сайте товар есть, в наличии товара нет ....
Maks Bugovskiy рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Кронштейн для монітора та ноутбука 17-32, Замовлення №#1924426965

Все круто. Зв'язались відразу після оформлення замовлення. Відправили в оговорені терміни. Рекомендую
Viktor Byat рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Кастрюля Bravo Chef 3.5 л Bakelite (BC-2002-22) , Кастрюля Bravo Chef 3.5 л Bakelite (BC-2002-22) BC-2002-22, Замовлення №#1924420035

купив швидко і зручно
ioan не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Canon MF3010, Замовлення №192440518611.07.2024

брал МФУ-шку Canon, по ошибке взял без дуплекса, долго дозванивался до менеджера насчет заменить на модель с дуплексом - но увы - сказали что если напечатал на нем хоть одну страницу - назад уже не принимают
Відповідь представника «EXE.ua»
Вельмишановний Ioan, перед тим як надрукувати лише одну сторіночку, потрібно розпакувати новий товар, зняти захисні плівки та пломби з нього, розпакувати картридж - ввести його в експлуатацію, це взагалі не зворотній процес, тобто привести принтер в стан не придатний для продажу як нового товару, тому згідно з законом, Вам і було відмовлено в поверненні товару. Я не думаю що ви б зраділи отримавши будь-який товар в подібному стані. Гарного Вам дня Вельмишановний  Ioan.
ptichka рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Sandberg PD 100W 5A 38400 mAh, 2хUSB, Type-C OUT (420-63), Замовлення №№ #1924396643

Гарний магазин, чудове обслуговування, милий менеджер, ввічливий та швидкий кур'єр, міцна інформаційна підтримка. З часом знаходиш у комплектації навіть те, на що і не розраховував. Одним словом, приємні та непередбачувані.
dimetrio рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція POWERPLANT S3500, Замовлення №1924413792

Компанія надійна, тому не хвилювався оплачуючи товар карткою. Зарядна станція була доставлена вчасно. Без зауважень, рекомендую
Oleg Gudziev рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: УМБ Sandberg PD 30000mAh 200W PD+DC, UPS mode, DC 3V-25V/4.8A USB QC3.0,Type-C in/out, дисп (420-88), Замовлення №1924415780

Довго передавали до НП (2дні), але про це відразу попередили. Більш зауважень нема, товар був найдешевший з магазинів на hotline, рекомендую .
Askold Bond рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Вентилятор Grunhelm GFS-1619, Замовлення №1924403087

Вика Чоп рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 липня 2024

Купив: Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №1924406493

Станція відповідає усім характеристикам, на середній потужності заряджається за 1,5=2 години.
dnkhh рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Блок живлення Vinga VPS-550G, Вентилятор Frime FYF120 Black/Yellow 3-pin (FYF120HB3), Повітряне охолодження ID-COOLING SE-214-XT ARGB, Монітор ASRock CL25FF, Материнська плата ASRock B450M Pro4 R2.0, Замовлення № 1924316585