Ціна збігалась із заявленою на hotline
Вероніка Зварич рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №2579380

Замовляла зарядну станцію, все відправили швидко, станція в повному порядку, працює файно
Valentyn рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №E-02572670

Товар був у наявності і по дуже гарній ціні. Відправили швидко.
SN Alex рекомендує цей магазин

Купив: SSD-накопичувач 2.5, Замовлення №2582423

mia colucci рекомендує цей магазин

Купив: Модуль памяті, накопичувач, кабель, тримач, Замовлення №2579235

Реагують швидко; навіть якщо немає чогось в наявності, підберуть інше, Швидко повернули кошти, без всілякої тягомотини (бо відбулась переплата), відправлено швидко,
Ярослав Самойленко рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор Mystery MSF-2461, Замовлення №2580071

Покупав пару вентиляторів, надіслали посилання на оплату чомусь на 100 грн більше, ну то таке... До опису товара бажано було б дописати те, що він не запом'ятовує налаштування після вимкнення, бо світло пропадає часто, а вентилятор після цього не працює, то ж треба знову клацати. А так все добре. Рекомендую.
Shtondik рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор Mystery MSF-2463, Замовлення №2581919

Все добре! Дякую!
Andrey Koval не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Акумулятор для ДБЖ CSB Battery GP12170, Замовлення №ЕМ-000108433

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Пропрацювали 2 батареї 2 місяці (товарний чек ЕМ-000108433 від 21 04 2024). далі 10 хвилин при навантаженні 130вт (2 бат по 17 Аг). Калібрування не допомогає. Видвіз по гарантійці, скзали що у НИХ все добре працює, відмовили у обміні. Дуже високомірне ставлення у сервісному центрі на Чичібабіна 9. Висновок з результатами перевірки теж не дають, магазин не поганий , але сервіс дуже та дуже недружній
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. При тестуванні товару в сервісі серйозних відхилень у роботі товару не виявлено. Ви можете звернутися для повторного тестування. Для цього, будь ласка, надайте детальний опис несправності, щоб відтворити подібні до ваших умови у сервісі.
мені відмовили в надані жодних технічних даних перевірок та актів. Я можу замовити повний тест з підписаним актом?
24 липня 2024 Відповісти
Наталя Великанова не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Explorer (KN-1613), Замовлення №Е-02558012

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Замовши роутер, чекала коли його придбають і надішлють. Роутер проробивши 10 днів - більше не захотів працювати. На що мені в технічній службі сказали: "Що вони не знають, що я з приладом робила!!!". Повернути гроші або обміняти на інший товар не хочуть. ELMIR не відповідають за свій товар, котрий продають. Покупець нічим не застрахован в придбанні неякісного товару. НЕ РЕКОМЕНДУЮ замовляти в них що небудь. Дуже прикро з таким нібито сервісом мати стосунки. Жалію що звернулася до них.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня, Наталя. Дякуємо за відгук. За якість товару, першочергове несе відповідальність виробник товару. Саме тому, він й надає гарантію на свій виріб. Згідно з законом України про захист прав споживача:“ Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.” Оскільки ваш товар має несправності у його роботі - споживчі властивості не збережено, та поверненню товар не підлягає. Несправність може бути викликана чим завгодно: некоректним використанням, заводським браком, перепадами напруги у мережі тощо. Тому, товар відправлено на гарантійне обслуговування. Як тільки ми отримаємо інформацію щодо вашого товару - менеджер з вами зв'яжеться.
maks_7
На модерації
Потрібно було не вказувати що не працює, запакувати гарно в рідну упаковку і відправити з поміткою "не сподобався колір". А далі "хай тестують" це ж в них він перестав працювати....
Вчора Відповісти
Павел рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №2580447

Vova Chernushych рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №2579240