Надежда Чижева рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Ящик для інструменту 11.5, Замовлення №2515134

Ідеальна якість за доступною ціною! Це саме те хотіли отримати.
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Сверло по металлу HSS-R Werk 3x33x61мм DIN 338 (40041), Сверло по металлу HSS-R Werk 3.5x39x70мм DIN, Замовлення №E-01084586

При стройке потребовались сверла, заранее заказал требующиеся в Эльмире по хорошей цене и забрал самовывозом, очень удобно и доступно
Олексій Коваленков рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №2518595

В наявності, актуальна ціна, швидко доставили в той же день о 9 замовив о 16 доставили
Anna Chala Kolesnikova рекомендує цей магазин
16 квітня 2024 На модерації

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Tenda RX2 Pro, Замовлення №2512188

Шмээ рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Модуль пам\'яті Kingston Fury DDR5 16GB 2x8GB 5600MHz Beast Black (KF556C36BBEK2-16), Замовлення №2469290

Не перший раз замовляв в Elmir, складнощів не виникало Запустилася з коробки +підтримка Expo і XMP
Oksana Kolesnyk рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Холодильник , Холодильник з морозильною камерою Liberton LRU 85-91SH, Замовлення №0000

Дуже дякую за оперативність!!!
Fazzzc рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING A520M-PLUS II (90MB17G0-M0EAY0), Замовлення №2510183

все клас, чітко, вже поставив в комп
Анна11 не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Аккумулятор универсальный Baseus 30000mAh Amblight Digital Display 65W White, Замовлення №228212

Купувала Аккумулятор универсальный Baseus 30000mAh 65W White у кінці серпня 2023 року, користувалась 4 рази, сьогодні у березнi 2024 року тобто через 7 мiсяцiв він просто не включився, в гарантійного сервісі Елміра розвели руками і сказали що не ремонткють повербанки, ось так 7 місяців 4 користування і він зламався и починати його не має можливості, теж коли читала відгуки думала зі мною такого не станеться, о тож 100 раз подумайте наперед перед тим як купувати цій пристрій
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Прикро, що виникла така ситуація. При продажу Вам товару виробником надавалась гарантія 3 місяці. Тобто, на момент вашого звернення, гарантійний термін було вичерпано. На жаль, наш сервісний центр не виконує негарантійні ремонтні роботи павербанків.
Alexandr Kozyura не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Мобильный телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Global Version, Замовлення №E-02515033

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. При отриманні Ви завжди можете оглянути та перевірити товар, будь-яким способом, що не вводить товар у експлуатацію. Обмін товару належної якості можливий протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не був оголошений продавцем та якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. Оскільки, ваш товар має дефект - поверненню він не підлягає. Тому його було прийнято на гарантійне обслуговування.
Ви продали бракований товар та вказали в актi прийомки стан \"вживане\" на наступний день пiсля продажу! Ви продаєте вживанi товари та таким чином навмисно уникаєте обмiну! Обминайте десятою дорогую цей магазин.
12 квітня 2024 Відповісти
Дмитрий відповів на коментар Alexandr Kozyura
Да в магазине действительно вернуть товар в течение 14 дней нет возможности будут проблемы подтверждаю не покупайте тут ничего, при возврате будут проблемы.
Вчора Відповісти
Oleg Bojczuk рекомендує цей магазин