Audit рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Знімний мікрофон Hator для Hypergang Black (ACC-221), Замовлення №2477468

Придбав. Робочий, все працює, ніяких проблем не виникло ні з оплатою ні з придбанням. На сайті, правда, вказано, що немає гарантії, але вони відправляли товар у вихідні, що було перевагою у моєму випадку.
Юрий К. рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Акумулятори Esperanza AAA/HR03 NI-MH 1000 mAh 2 шт. Yellow (EZA101Y), Замовлення №E-02474659

Все чудово.На фото акумулятори вже дістав і зарядив.
Сергей Ратушный рекомендує цей магазин

Купив: Smart-stick медіаплеєр Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №2478496

Найкраща ціна, швидка відправка, відмінна якість товару та обслуговування
SuperMan рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Стельовий світильник LED Ceiling Lamp Cenova 18W S 3000K TR (I304318AC-TR), Замовлення №непамятаю

Олександр Трегуб рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Корм для котів Friskies з яловичиною, куркою і овочами 10 кг (5997204569004), сухий корм Premium Adult Medium Breeds 14 кг (909719), Замовлення №2478162

Куплений товар відповідає заявленному. Доставлений вчасно.
Владимир Калмыков рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Верстат шліфувальний Kraissmann 500 DS 150, Замовлення №2473616

Купив: Верстат шліфувальний Kraissmann 500 DS 150 Замовлення №2473616 Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження, відповідність умов оплати, фіскальний чек Не сподобалося: не вказані Все було в наявності, вчасно відправили. Покупкою задоволені. Дякуємо!!! Рекомендуємо даний магазин!
Alena Bungle рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Комплекс Natures Plus Hema-Plex 60 вегетаріанських капсул (NTP3772), Замовлення №2445740

Takamine Amano рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: M.QEqkiQ32Ka864, Замовлення №M.QEqkiQ32Ka864

Купила тиждень назад вафельницю MPM MGO-24. Все сподобалось.
Olesya_Tsupa-Kuzmenko рекомендує цей магазин

23 лютого 2024 Відповісти
Vasyl Pupkin рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Світильник Vestum 5W 4500K 220V (1-VS-6201), Замовлення №2468608

Отримав замовлений товар (світильник) вчасно. Упаковка на висоті, накладна і гарантійка наявні. Якість товару без зауважень. Рекомендую цей магазин