Shamanska рекомендує цей магазин

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix, Замовлення №tm98481

Natalia рекомендує цей магазин

Купив: Садовий подрібнювач ES-28B (101546), Замовлення №т310723

Придбала на подарунок, все вчасно і якісно, рекомендую!)
Роман Коменда рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Дровокол гідравлічний Scheppach HL760LS з підставкою, Замовлення №tm98016

Замовляю не вперше і вкотре задоволений швидкістю відправки та обслуговуванням, дякую хлопці за хороший сервіс!
Виктор рекомендує цей магазин

Купив: Акумуляторний електричний обприскувач KF-16, Замовлення №307765

Чудова потужність, думаю для дому підійде на всі 100%. Дякую.
Володя рекомендує цей магазин

Купив: Електричний дроворуб KD5207, Замовлення №96830

Чудові менеджери. Сподіваюсь на тривале слугування дровоколу.
Олександр рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Акумуляторний електричний обприскувач 3W-650 (33940), Замовлення №96838

Тут я завжди можу розраховувати на якість та надійність. Їхня продукція завжди виправдовує мої очікування та навіть перевершує їх
Gurzhiy рекомендує цей магазин

Купив: Пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20, Замовлення №97829

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купували в даному магазині за рекомендаціями знайомих і були дуже задоволені! Менеджер свідомий та компетентний, товар якісний, вчасна відправка.
Ярослав рекомендує цей магазин

Купив: Електровикрутка GO 2 (06019H2103), Замовлення №309758

Магазин, який знає, як зробити кожного клієнта щасливим. Їхній досвід у продажу товарів і обслуговування клієнтів завжди вражає мене. Раджу всім звернутися сюди!
Bravl poko рекомендує цей магазин

Купив: Yato YT-55300, 6 секцій, 177 інструментів, Замовлення №m310228

Все добре. швидка відправка. Якість чудова Рекомендую
Кузнецов Ігор рекомендує цей магазин

Купив: Висоторіз ONE+ RPP1820-15S (5133003721), Замовлення №309841

Велика подяка за швидку і якісну доставку. Замовлення завжди приходять вчасно, а товари упаковані дуже надійно. Для мене це дуже важливо, і я ціную такий підхід до клієнтів