Ціна збігалась із заявленою на hotline
Eskelsama рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EP500Pro, Замовлення №m12168

Все доволі зручно, товар був в наявності, швидко зв?язались, зручна комунікація (через вайбер), швидко відправили, товар прийшов в відмінній якості. Тільки треба враховувати нюанси з доставкою на новій пошті (якщо хочете адресну доставку - то її не буде через велику ціну товару). Магазин рекомендую.
Tatjana Balvas рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 https, Замовлення №m344820

Дуже вдячна магазину та фахівцям, які допомогли мені з покупкою зарядної станції та з консультаціями. Спрацювали чітко, професійно. Станція працює без нарікань. Магазин для співпраці покупцям рекомендую.
Олег Ткаченко не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція Volt Polska TRAVEL POWERBOX OPTI 600 (300W), Замовлення №344392

Vitalii Kondratiuk рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EP500Pro, Замовлення №m335595

Після замовлення на сайті, менеджер зателефонував для обговорення термінів та умов доставки. Товар доставили в обговорені терміни та без пошкоджень. Станція працює два дні без будь яких проблем. Рекомендую.
Vetaliy VVV рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Konner&Sohnen KS 10000E G, Замовлення №tm111000

Заказав генератор Konner&Sohnen KS 10000E G 14-00 и на другий день вечером уже забрал на НП. Очень всем доволен, беру у ребят уже 3 генератор, нареканий нету. Рекомендую, спасибо менеджеру за помощь. Хороших продаж магазину!!! 10 из 10!
Олександр Костюк не рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Хотів купити: Додаткова батарея BLUETTI B300, Додаткова батарея для зарядної станції BLUETTI B300 Expansion Battery

Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Хотів купити: лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska UPS SINUS 500 + BATERIA 40AH 300/500W (3SR500WA40)

на сайті товар лише під замовлення
Ramon Mashtalir рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Панель сонячна RISEN RSM144-7-445BMDG, Монокристалічна сонячна панель Risen RSM144-7-445BMDG, Замовлення №m332662

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Дякую магазину та менеджеру. Що тримали в курсу (товар був під замовлення) по термінам чекав трохи більше 3 тижнів разом з доставкою Новою Поштою, яка зайняла 5 днів. Дуже задоволений сонячними панелями, щей по такій чудовій ціні.
Валентин рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Акумулятор Redbo 6-RB-100 12V 100Ah, Замовлення №334905

З недавнього часу, мав можливість купувати деякі речі в цьому магазині. Був приємно вражений у вирішенні спірного питання! Гарна якість обслуговування і можливість вибору за вимогою клієнта.
Богдан рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №334907

Дуже приємний персонал і професіонали своєї справи. Мою проблему вирішили дуже швидко. Вдячний їм за допомогу і наступного разу теж звернуся сюди.