KV2020 рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Пластик для 3D-принтера Gembird ABS, 3DP-ABS1.75-01-FB, Замовлення №359943

Швидко передзвонили по замовленню та відправили в той же день, що дуже важливо було, оскільки товар потрібен був терміново.Будемо ще звертатися.Дякуємо.
user0 не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Хотів купити: БФП AR6020D

В магазині не МФУ, а запчастини.
Лесик не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Хотів купити: ДБЖ SVC VP-2000-LCD

Dana Duck не рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Хотів купити: Видають

Не сподобалося: відвантаження товару

Фейкова "гарантія", насправді її немає, не купляйте тут!
Serhii Mykhelev рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: М'яка іграшка Свинка в шапке 45 сантиметров (THT719), Замовлення №349432

Все добре. Просте оформлення, швидкий зворотній зв'язок, доступні різні варіанти оплати, а також, що дуже важливо при купівлі недорогіх товарів, доступна опція самовивозу протягом робочого дня з 9 до 18. Все пройшло нормально, так само, як і має бути.
Тарас Дикий рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Зарядна станція SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №349188

Все пройшло саме так як i було обговорено с продавцем. Вiдправили швидко, як i було обiцяно. Рекомендую
Сергій Захарович рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Зарядна станція SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №348912

Вперше замовляв у цьому інтернет-магазині, швидко зв'язалися та обробили замовлення, все пройшло так, як і домовлялися, всім задоволений та рекомендую!)
Viktor Boiko рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Сковорода звичайна MR-1224-24 Non-stick Coating, Замовлення №347887

Товар відповідає опису та поставлений у заявлені строки.
Мария Короленко не рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) X-power SI50A3QL 50000mAh Type-C PD20W, QC22,5W Black, Замовлення №#345765

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Приехал покоцанный банк, с глубокой царапиной на тыльной стороне Замовлення #345765 від 07.05.23 16:12 Коцки по всему корпусу, проблема не магазина, а производителя, что такой тяжелый банк, так упаковал, ну спасибо, магазин молодец, производитель нет. Только я покупаю товар в магазине, а дела их с производителем, меня не затрагивают. И да, вопрос по оплатам, напрягает, когда люди просят сбросить деньги на карту.
А цена была самая дешовая?
5 червня 2023 Відповісти
Oleg Kozub рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Razer Sphex V3 Small Speed (RZ02-03820100-R3M1), Килимок для миші Sphex V3 Small Speed (RZ02-03820100-R3M1), Замовлення №341377