Геннадий Грихно рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Фільтр проточній під мойку, Замовлення №На жаль не помьятаю.

Фільтр під мойку, виробник Poland,good price,good service, quickly supply.можу рекомендувати)) успіхів
Анна Гаврилова рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Комплект картриджів , Комплект картриджів для фільтра, зворотного осмосу Aquafilter FP3-CRT, Замовлення №126441

Вже не перший раз звертаюсь, а це говорить, що все ок.
Оксана Черній рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Картридж Aqualite Spring Water (для фільтрів Аквафор В5, В6, В8, A5) 3шт, Замовлення №№ВЕ104787

Дуже гарний магазин. Кваліфіковані консультанти, товар завжди в наявності, відправка швидка. Окремий плюс за налагоджену систему нагадувань - завжди приблизно в час закінчення картріджів приходить нагадування:"Пора купляти" :-)
Andriy V рекомендує цей магазин

Купив: ключи для фільтра обраного осмосу, Замовлення №125336

Швидко відправили. Добре, що нема ліміту по мінімальній сумі, щоб зробити замовлення.
Дякуємо за відгук!
Vladyslav Odyntsov не рекомендує цей магазин

Купив: Фільтр для питної води Aquafilter FP3-HJ-K1, Замовлення №233421

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Купував фільтр для води. Відправили не той, що я замовив, а дешевший. Різниця в ціні була невелика, щось трохи більше 50 гривень, але її не повернули
Відповідь представника «vodavdom.ua»
Дякуємо за відгук. Вибачте за непорозуміння. Кошти вже вам відправили.
Наталья Кирий рекомендує цей магазин

Купив: Катріджі для фільтрів , Замовлення №124772

Max Kolbaskin рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Комплект картриджів для фільтра, зворотного осмосу Ecosoft P’URE AquaCalcium "6 місяців" (CHV5PUREMAC), Замовлення №122533

Оказалась самая низкая цена еще и с бесплатной доставкой. Заказал через сайт. Отзвонились быстро. Единственное вместо комплекта 12 месяцев, положили 6 месяцев и отдельно мембрану. Отправили в тот же день. Единственное замечание, дописать на сайте, если оплата на новой почте и доставка бесплатная, что будет еще комиссия за перевод.
Yurii Yatsyshyn рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Катриджі для Наша вода, Замовлення №ВЕ000115509

Представник магазину «vodavdom.ua»
Дякуємо за відгук. Виробник змінив картонне пакування на нове. Нажаль ми ще не встигли змінити зображення на сайті. Дуже прикро, що склалася така ситуація. Вибчате ще раз.
12 вересня 2023 Відповісти
Yurii Yatsyshyn відповів на коментар Пономаренко Алексей
Інформація знову не відповідає дійсності, оскільки, як я вже повідомляв Віталія через невідповідність катриджу та його отвору в глечику вода частково проходить повз катридж, тобто не очищується. Крім того, фільтрується не вся вода, а частково залишається у верхньому об'ємі глечика. Тому, справа не лише у зміні картонного пакування, але й у конструктивній зміні самого катриджу, а також самого глечика. Проте це претензії до виробника Ecosoft. А ті хто продає цей товар повинні чесно повідомляти клієнтів про особливості товару, яким торгують.
14 вересня 2023 Відповісти
Yevhen не рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Картридж Aquafilter FCPS1 механической очистки 1 мкм, Замовлення №103984

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Зробив замовлення 06.12.22 та одразу сплатив його онлайн. На наступний день сказали, що відправлять 08.12.22, 09.12.22 телефонують і кажуть - товару немає, або візьміть альтернативний, або чекайте невідомо скільки поставку, або повертаємо кошти. Альтернативний не влаштував мене по якості, чекати невідомо скільки бажання також немає. Якщо є бажання витратити час дарма - вам сюди.
Відповідь представника «vodavdom.ua»
Добрий день. Все так і було, як ви описали. Виявили пересорт під час відвантаження та одразу вам про це повідомили. Вибачте за незручності.
Alexander 13 не рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: К-15, фіто фільтр

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товар поганий, фільтр свої функції не виконує. Хотів оставити відгук на сайті, погані відгуки не публікують.
Відповідь представника «vodavdom.ua»
Дякуємо за відгук! Ми обов'язково передамо цей відгук виробнику. Але хочемо зазначити, що картридж працює при певних умовах та за виконанням інструкцій. Також не виключаємо брак. Ми публікуємо всі відгуки на сайті в яких немає нецензурних слів. Що саме вам не сподобалось в нашій роботі?