Kaminsky Sergiy не рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Сухий корм Adult NaturCroq Rind & Reis 15 кг (60517), Замовлення №305593

Дуже погане відношення до покупця.
Meket рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Royal Canin Renal Feline Cat, Замовлення №270054

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Купував лікувальний корм.Незручне трохи оформлення процесу купівлі на сайті магазину.Хоча за відсутності товару можливо це і плюс..Менеджер зв'язався на наступний день в обід.Рахунок був виставлений через СМС.Була безкоштовна доставка це плюс.
alita рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Хотів купити: паста Джимпет з таурином для кішок, Замовлення №269033

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовлення відмінила, через відсутність більшості позицій. На жаль, Хоча знов пошук на хотлайн та на сайті магазину вказує наявність товару Gimpet Taurine Paste - паста Джимпет з таурином для кішок, заради якої власне і робила замовлення. Прохання по можливості актуалізувати інформацію про наявність (або вказувати актуальність станом на дату)
Оксана Ярмоленко рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: Trixie Munchy Chewing Rolls, Сухий корм Adult Fine chunks Chicken and Pasta 415 г, Сухий корм Adult Fine chunks Veal and Turkey 415 г, Замовлення №238264

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Класний магазин! Величезний асортимент, гарні ціни, цікаві і вигідні акції, чудові менеджери і кур'єри. Купую приблизно раз на місяць. Завжди все вчасно, і часто дешевше ніж у інших. Однозначно рекомендую!
gravity.singularity11100 не рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Хотів купити: бофлокс 20м

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Доставку осуществляют только при заказе от 300 грн, если не хватает даже 2х гривен - отказываются.
Відповідь представника «Зооаптека Рыжий кот»
Добрый день! Да, все верно! Вопрос не в 2-3 грн., а в том что минимальная сумма заказа для оформления составляет 300 грн, об этом четко прописано в условиях оформления заказа на сайте. По поводу чего Вы негодуете непонятно. Если Вы не согласны с условиями работы сайта - не оформляйте заказ.
Ігор Клименко рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Контейнер-переноска Trendy Runner Cats In Love T150026CL, Замовлення №215335

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Дуже дякую магазину за адекватну та оперативну відповідь на запит та термінове виконання замовлення. За додаткову знижку окрема подяка. Удачі вам та побільше вдячних замовників!
Анна Юшкевич рекомендує цей магазин
13 вересня 2020

Купив: Консервы для кошек Happy cat, Замовлення №187171

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Много лет пользуюсь услугами интернет магазина Рыжий кот. Нареканий никаких. Спасибо.
dohod7 не рекомендує цей магазин
13 серпня 2020

Хотів купити: Hills SP Adult Young Sterilised Tuna, Замовлення №182881

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Гість не рекомендує цей магазин
5 травня 2020

Купив: Сухой корм клуб 4 лапы medium, Замовлення №168676

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Зооаптека Рыжий кот»
Юлия, мы отправили заказ, доверяя вам. Вам это не понравилось? Курьер ошибся, но это отдельная история, с оплатой не связанная. На чеке была указана оплата, поскольку иначе заказ не попал бы к курьеру и к вам. Учитывая все это, ваши претензии не очень понятны.
Наталия Алексис не рекомендує цей магазин
29 березня 2020

Купив: Virbac Cortavance - спрей Кортаванс для лечения дерматозов у собак и кошек

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Требуют предоплату 100%. Заказывала спрей. Прислали таблетки от блох!!! Дозвониться можно с раза 10. Причем три раза говорили, что сейчас скажут менеджеру и мне перезвонят. Ждала по два часа. А кто тогда вы, которые отвечают на звонки? Если не можете сами решить вопрос клиента, то зачем, собственно брать трубку? Так еще сказали, что пересылка за счет магазина, а после всего оказалось, что платить ВТОРОЙ раз должна опять я. Только нервы потрепали.