Pegas рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Десктоп PC-STYLE 904137, Замовлення №911222

Придбав ПК і не пожалкував. В ході оформлення, обговорили з продавцем деталі, змінили деякі комплектуючі і вийшов добрий ігровий ПК за помірну ціну. Продавець встановив необхідне ПО і встиг відправити до необхідного терміну. Рекомендую адекватного продавця з розумінням своєї справи і адекватним сервісом.
Alex Belic рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Комп’ютер Pc-Style i127 v3744, Замовлення №903744

Товаром задоволений, магазин рекомендую, чудове відношення до клієнта, все приїхало в зазначений час.
Тодор Ступьяк рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Десктоп PC-STYLE 903750, Замовлення №012410

Продавець дуже допоміг підібрали кращий варіант чим був в наявності. Вже користуюсь півтори тижні без нарікань все добре.
Jimmy Cool рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Десктоп PC STYLE, Замовлення №Lian Li Odyssey

Чудова співпраця! Увага до найменших деталей плюс професійний підхід до замовлення. Дуже задоволений!
Андрій Жуковський рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Комп\'ютер Pc-Style i124 v3705 , Замовлення №790304333

Все супер, все швидко і вчасно
Артем рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Десктоп PC-STYLE, Замовлення №790304334

Обирав модель на сайті, але у подальшому додавав свої побажання. Продавець в усьому допомагав, консультував, надавав різні варіанти, відповідав на мої дурні запитання. Чотири доби експлуатації - політ нормальний.
serg462 рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Десктоп PC-STYLE, Замовлення №018481

Leo Yarovenko рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Десктоп PC-STYLE 903594, Замовлення №1111

В работе 2ой день. Прекрасный системный блок. Отдельное огромное спасибо сотрудникам магазина. Ответили квалифицированно на все вопросы. В таком магазине очень приятно делать покупки. Рекомендую всем!!! Комментарий
Відповідь представника «Пк-Стиль»
Дякуємо за довіру та рекомендації. Будемо раді бачити вас знову! З найкращими побажаннями, Команда ПК-Стиль
Alexander Gorbunov рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Комп’ютер Pc-Style i137 v3408 (903408), Замовлення №8847

Дуже сподобався якісний сервіс, який налаштований не на мас-продаж, а саме під потреби певного клієнта. Були запропоновані певні опції, які направлені саме на швидкість збірки або ж навпаки на якість.
Ruslan рекомендує цей магазин
28 травня 2023

Купив: Десктоп PC-STYLE 903277, Замовлення №8251

Довго вибирав але все супер, ціна, якість збірки та сервіс! Рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «Пк-Стиль»
Дякуємо за теплі слова! Будемо раді і далі з вами співпрацювати! З найкращими побажаннями, Команда ПК-Стиль