Ярослава Кейлиш рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Осушувач повітря TROTEC TTK 66 E, Замовлення №FA000000154

Дуже дякую за допомогу у виборі та зручну доставку! Відправили вчасно, товар з інструкцією і гарантією, магазину 10/10.
Антон Горін рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Осушувач повітря TROTEC TTK 66 E, Замовлення №FA000000100

Дуже раджу цю компанію, найкращій вибір товарів, гарантія працює, все супер. Також задоволений якістю обслуговування і швидкою доставкою. Професійний підхід до покупців!
Ivan Gorshkov рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Спліт-система Electrolux Monaco Super DC Inverter R32 EACS/I-09HM/N8_22Y EU, Замовлення №НО000001750

Мені сподобався магазин, все вчасно, у наявності було те, що потрібно мені, при цьому ціна була одна з найнижчих на ринку. Я лишився дуже задоволений. Хороший магазин!
Yuriy Vursalo рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Осушувач повітря Electrolux EDM-25L, Замовлення №0019

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хороший магазин, рекомендую! Планував купити інший товар, але його не було в наявності (як і в усіх інших магазинах). Тож мені порекомендували заміну згідно моїх побажань. Зробили приємні бонуси, вчасно надіслали, дали рекомендації. Обслуговування на рівні! Я задоволений. Рекомендую магазин!
Володимир Іщенко рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Кондиціонер Nordis NDI-09ONF/NDO-09ONF, Замовлення №7943

Менеджер зв?язався дуже швидко, ввічливо надав зворотній зв?язок. Кондиціонер надійшов вже наступного дня. Проблем з установкою не було, все працює чітко. Даний магазин рекомендую!
Виктория Гапеева рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG, Замовлення №НО 000008470

Андрей Владов рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Осушувач повітря TROTEC TTK 53 E, Замовлення №5073

Спасибо большое, оплатил 100%, отправили, продавец вежливый - очень рекомендую, следующая покупка будет тут
Артём Филатов рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: zanussi zwh/s 80 artendo pro wifi, Замовлення №0268

Купив водонагрівач. З трьох обраних мною моделей, консультант порадив саме цей. І навіть про той, якого наразі не було в наявності, не сказав нічого поганого, що теж підкупило. Відправили швидко, оплата за реквізитами. Товар отримав без пошкоджень. Співпрацею з магазином задоволений.
Svitlana Davydenko не рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 100 Azurro Pro Wi-Fi

Відповідь представника «Комфорт Сервис»
Добрий день! Дякую, що залишили відгук. Даний водонагрівач був в наявності і замовлення менеджер оформив. Але водонагрівач клієнт не купив в зв'язку з тим що водій-кур'єр перетелефонував і повідомив що затримується на 40 хв. Клієнт відмовився від замовлення.
Pasha K. рекомендує цей магазин
19 лютого 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Cube Slim VM 50 S3 C 1500W (841286), Замовлення №000001201

Покупал бойлер 50л. Выбрал модель. Продавец в вайбере предложил пару альтернатив. Но остановились на выбранном. В назначенный день перезвонил водитель, доставил четко и вовремя. Распаковали коробку, проверили целостность и что в комплекте. Проставил печати в гарантийном, выдал чек. Только положительные впечатления от процесса покупки и магазина.