carver рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF432S20IB/32), Замовлення №45283

заказывал несколько раз. реально, удивила скорость выдачи. заказывал обычно ночью, после обеда уже можно было забирать. 5+
Dmytro рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Миша FB35CS Midnight Green, Замовлення №45112

Ціна актуальна, оплата була повна, відправили в той же день. Фіскальний чек та гарантійний отримав. Все супер, рекомендую
2fold не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: Монітор P3421W (210-BDDU)

цына без ПДВ
Bilya08 не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Хотів купити: Накопичувач SSD M.2 2280 2 Тб PCI-E 4.0 x4 Kingston (SFYRDK/2000G)

Відповідь представника «НКТ»
Доброго дня. На нашому сайті йде динамічне ціноутворення — це підхід до ціноутворення, за якого ціна на продукт змінюється в реальному часі залежно від зміни різних факторів. В даному випадку, у одного постачальника товар скінчився, і сайт підтягнув ціну від іншого постачальника.
Evgeny Opanasenko рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Відеокарта DUAL-RTX4070-O12G-WHITE, Замовлення №000032032

Сподобався магазин. Ввічливий продавець повідомив, що замовленння приїде на наступний день прямо під двері. Кур'єром виходило длешевше, ніж Новою Поштою. Товар був у пломбах, запакований, не пошкоджений.
temp рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Карта пам\\\'яті Samsung 256 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A2 EVO Plus + SD Adapter MB-MC256KA, Замовлення №PH000031846

telek не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023
Відповідь представника «НКТ»
Доброго дня, нам дуже шкода що ви зіткнулися з такою проблемою. На жаль не весь товар є з ПДВ оскільки не всі постачальники товару платники ПДВ. На Хотлайн немає технічної можливості відобразити 2 ціни (з ПДВ та без ПДВ). Ціна для фізичної особи актуальна. Актуальну інформацію по ціні та наявності для юридичної особи можете завжди уточнити у наших менеджерів.
Dimidrolz рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) (BHR6868EU), Замовлення №44189

Вперше купував в цьому магазині. Купив по принципу найнижчої ціни. Сам магазин знаходиться недалеко від роботи, тому вирішив придбати тут. Передзвонили, сказали коли можна забрати, запитали чи влаштовують умови. Привезли на точку самовивозу, згідно домовленості, перетелефонували і я спокійно його забрав. Товар, який купував - був новий, в робочому стані. Цілком задоволений покупкою
Taras рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Миша Signature MK650 Combo for Business Off-White (920-011032), Замовлення №43987

Проконсультували. Отримав в термін як і було домовлено
Alex рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Archer AX73, Замовлення №43879

Жодних проблем з покупкой не було - товар був в наявності, ціна як заявлено на Хотлайн, причому одна з найнижчих. Зв'язалися дуже швидко, домовилися про всі деталі, та наступного дня вже отримав товар. Дякую магазину за класний сервіс!