Sanya Mudrik рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Комбінований ресивер World Vision FOROS M S2, Замовлення №10287

Дуже Якісне та Швидке обслуговування за що Дякую магазину. Дякую Ще за те що магазин пішов мені на зустріч за проблеми що я зробив а саме купив товар для супутників а мені потрібно було для т2 (та ще маленький мій косяк ) на що магазин проявив Людяність по вирішенню швидко для клієнта. Ціни дуже приємні.Бажаю магазину Гарних продаж. Буду давати рекомендації Друзям. ДЯКУЮ!
Дохлый_лось рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: 4G Wi-Fi роутер World Vision 4G CONNECT 2 , Замовлення №7443

Быстро сработали, без проволочек. Радуюсь. Хвалю. Рекомендую.
Igor рекомендує цей магазин
6 березня 2021

Купив: Комбінований ресивер World Vision T624M3, Замовлення №3781

магазин порадував - швидко доставили. На протязі двох тижднів з*явилися проблеми з пристроєм. І знову магаз на висоті! - За власний кошт миттево поміняли і все тепер працює добре. Рекомендую
Дякуємо за відгук!
Matthew World не рекомендує цей магазин
5 березня 2021

Хотів купити: WORLD VISION T62D2

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Нажаль, чи може нащастя,покупку в магазині не зробив. Хамство і абсолютна неповага зі сторони продавця при спілкуванні. На сайті зазначена можливість самовивозу зі складу, але насправді самовивозу немає. Підозрюю, що і складу теж!
Відповідь представника «onestore.kyiv.ua»
Незважаючи на фейкові відгуки ми відповідально обробляємо сотні замовлень та поважно ставимось до своїх клієнтів. Може треба не вигадувати, не підозрювати, а спробувати?
Дмитрий S рекомендує цей магазин
15 червня 2020

Купив: Комбінований ресивер World Vision T62A, Замовлення №2096

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Дмитрий не рекомендує цей магазин
6 грудня 2019

Купив: Комбінований ресивер World Vision T62A, Замовлення №1122

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Serg_1965 рекомендує цей магазин
15 листопада 2019

Купив: Комбінований ресивер World Vision T62A, Замовлення №1099

Самая низкая цена этого тюнера на рынке, обучаемый пульт в комплекте, быстрая доставка. Магазин есть в списке дилеров производителя тюнеров World Vision. Спасибо за Вашу работу!
ldv2251 не рекомендує цей магазин
24 вересня 2018

Купив: Gi hd slim combo

Гість рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 березня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Оплатил товар World Vision T34A 17.03.2015. Единственный минус, что не высылают номер ТТН по смс. Выяснять пришлось самому, чтобы отследить товар в пути. 19,03,2015 г. по номеру накладной видно, что товар выслан.
11 червня 2013

Відповідь представника «onestore.kyiv.ua»
Большое Вам спасибо за теплые слова. Надеемся устройство будет Вам служить долго, а качество картинки радовать)