Дмитрий не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Сушка Ветерок -2 ЕСОФ-0,6/220 (6 грат), Сушка ЕСП-02 серая, Замовлення №901909

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Topaz Topazr рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Кофеварка Delonghi ECZ 351, Замовлення № 902918

Хороший магазин
Алена Гритчина рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Бутербродниця-Вафельниця SW852D12, Замовлення №898924

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Вафельниця просто чудова ? Обслуговування та перевірка товару теж ок, все ок, окрім додаткової комісії при оплаті карткою… лише готівка, тоді буде ціна така, як на сайті ????
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за відгук про товар та роботу магазину. Завжди приємно отримувати фото товару в дії! Щодо оплати картою: інформація про % описана на сайті в розділі "Оплата і доставка". Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Stealth222 рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Вентилятор NF-A14 ULN, Замовлення №902868

Товар отправили в обещанный срок. Всё работает отлично. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Звертайтесь ще! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Александр Немировский рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Мультиварка Tefal RK815834, Замовлення №903350

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за звернення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Kelar рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Soundcore Life Q30 Midnight Blue (A3028331), Замовлення №901874

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Т.С. рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: кухонний комбайн Bosch MUM58364, Посудомийна машина DW-08T2(S), Замовлення №897290

Шановний колектив "DENIKA"! Дякую за техніку! Все чудово! Доставка трішки задовго, але не ви в цьому винні! Дякую, що в цей нелегкий час ви продовжуєте працювати! Успіхів вам! Мирного неба нам усім і перемоги!!!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за розуміння, очікування та теплі слова на адресу нашого магазину! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Litin рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy M13 4/64GB Orange (SM-M135FIDU), Замовлення №900262

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня, так все дійсно так як ви пишите. Але звернень від вас не було по цьому питанню. Ми попереджуємо, щоб товар перевірявся на відділенні Нової пошти, тому що не знаємо як транспортна компанія його везла. Бачимо, що ви все таки товар отримали. В подальшому будь ласка дзвоніть на гарячу лінію перед тим як забирати посилку, якщо з нею щось не так. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Я не зрозумів чому я при отриманні маю дзвонити щось уточнювати та до чого тут пошта. Як ви собі уявляєте цей процес коли стоїть черга на пошті, а я буду дзвонити щось уточнювати? Менеджер мав про все попередити заздалегідь, коли з таким трудом дзвонив до мене та пояснювати чому товар знижений в ціні. Ви маєте попереджати прямо на сайті якщо є якісь нюанси.
12 лютого 2024 Відповісти
Oleg рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач KC600 512 GB (SKC600/512G), Замовлення №899213

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
efir рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Mi Smart Air Fryer 3.5L MAF02 (BHR4849EU), Замовлення №893496

Товар відправили вчасно, сервісом задоволений. Ціна була однією з найнижчих, рекомендую
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо, що поділилися досвідом звернення в наш магазин. Цінуємо ваші рекомендації. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Так держать! Молодцы!!!
10 лютого 2024 Відповісти
Хороший магазин , все понравилось . Так держать !!
Вчора Відповісти