Ціна збігалась із заявленою на hotline
Евгений Дробитько рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WM0624 Blue, Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WM0624 Blue, Замовлення №235783325

Швидка доставка, машиною раді,магазин рекомендую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням! Окремо дякуємо за фото товару! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Тарас Лазурко рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2V5GS9PW, Замовлення №937081

швидко, чітко, оперативно, ціна трішки не збіглась тому що є оплата на картку фопа
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Vetaliy VVV рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: No938008, Nokia 110 Dual Sim 2019 Pink (16NKLP01A01), Мобільний телефон Nokia 110 Dual Sim 2019 Pink (16NKLP01A01), Замовлення №No938008

Все добре
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та позитивний відгук! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Andrey T рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Гібридний сонячний інвертор (hybrid) Volt Polska SINUS PRO 2000S (3SPS200024), Замовлення №934005

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
LVladislavchik рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh Black (PB2050ZM, VXN4289CN), Замовлення №930728

Замовив 3 таких павера по 999грн, швидко зв'язалися, але в наявності було тільки 2, швидко відправили, по факту павери виявилися підробками, піксель 7а дуже повільно з 10% до 85% приблизно заряджають і все, ноут взагалі не тягнуть, при цьому в мене вже є декілька таких паверів саме оригінальних і таких проблем немає, повернення пройшло практично без проблем.
Svitlana Fedorchenko рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV4HVX32E, Замовлення №935712

Чудовий магазин, при можливості завжди тут купую
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Цінуємо вашу довіру. Завжди приємно отримувати приємні відгуки від постійних клієнтів! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Nasik0606 не рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN39XW326, Замовлення №934016

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня! Ознайомились з вашим відгуком. Доставку товару було здійснено 5.07.2024 року. Товар було оглянуто та прийнято. Була замовлена послуга "Встановлення холодильника та Перевіс дверей холодильника". Майстри виконали послугу. При перенавісі дверей була виявлена вм'ятина. Довести при яких обставинах з'явилась вмятина на жаль неможливо, послуга виконувалась безпосередньо при вас. 6.07 ви звернулись до нас з проханням повернути товар до магазину та обміняти. В чому було відмовлено згідно 9й статті захисту прав споживачів - повернення товару з механічним пошкодженням неможливо! Наш магазин запропонував вам компенсацію, щоб якось згладити ситуацію. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Представник магазину, ви або не розібралися, або свідомо пишете неправду. Послуги встановлення і перевісу надавалися 06.07, і звернулися до вас саме в цей час, і не з проханням повернути холодильник, а з претензією на пошкодження холодильника під час виконання послуг вашими не компетентними працівниками, і з претензією на НЕ ВИКОНАННЯ послуги Встановлення. Ви можете заперечити хоч щось з того, що я написала, що фото-це фейк, що саме так і повинно бути? Якби ваш менеджер не вмовив нас заплатити майстрам по чеку,, під обіцянку в понеділок все вирішити, ми б ніколи не заплатили гроші за цей «сервіс» і викликали б поліцію.Те, що для вас єдиним доказом провини ваших працівників може бути лише відеозапис безпосередньо процесу пошкодження, це ми зрозуміли, те, що за своїх працівників і за якість своїх послуг ви не несете відповідальності, ми теж зрозуміли. Доречі, холодильник досі стоїть так, як встановили ваші «майстри», не експлуатується, з пінопластом всередині, можете прислати свого експерта, і підтвердити, що це і є виконана, якісна, послуга Встановлення, і ваші «майстри» все зробили так, як це описано на вашому сайті.
12 липня 2024 Відповісти
Після купи витрачених нервів і часу, магазин запропонував знижку 20% на придбаний холодильник в якості компенсації за неякісно надані послуги, зроблену вм'ятену і зіпсований настрій. Отримали компенсацію, вибачення і обіцянку додаткової знижки на наступну покупку. Магазину бажаю розвитку і співпраці  з порядними та досвідченими майстрами і більше ніколи не опинятися в подібних ситуаціях.
19 липня 2024 Відповісти
lobzik90 рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Прасувальна система Tefal IXEO+ QT1510E0, Замовлення №935248

Замовлення відправили в день оформлення, отримав на наступний день, ціна та наявність відповідає вказаним, комплект повний! Магазин рекомендую!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дуже приємно, що Ви залишились задоволені зверненням в наш магазин. Дякуємо за відгук! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Yury Sidorenko рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Amazfit Balance Midnight, Замовлення №934802

Рекомендую. Замовив через кнопку ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ, зв'язались швидко, щоправда не повідомили по телефону про ключові питання (1,5% комісію при оплаті на р/р), сплатив, в той же день відправили, наступного дня отримав товар на НП. Швидко, лаконічно, без зайвого маркетингу , товарний чек в наявності. Дякую, бо в іншому магазині 3 тижні намагався придбати годинник (зараз і там напишу відгук).
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо що поділилися досвідом звернення в наш магазин. Все чітко розписали. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Александр Владимирович рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Витяжка Gorenje TH64E3BG, Замовлення №932710

Все пройшло чудово, рекомендую!