Pavel Genba не рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Хотів купити: Болгарка макита

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Цена не соответствует на сайте
Женічка Луценко не рекомендує цей магазин
3 грудня 2020

Хотів купити: плиткорез Titan

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

vk рекомендує цей магазин
19 липня 2020

Купив: Масло Sturm MOS-2T-1L для 2х-тактных двигателей, 1 л, Замовлення №6511

Сподобалося: відвантаження товару

На сайті заявлена ціна мотокоси 4768 грн проте виявилося на справді 4800 грн. А от вибраного масла взагалі не було. Натомість запропонували заміну на Oleo-Mac Prosint 2T за 200 грн, однак на сайті воно по 198 грн. Важко сказати для чого таку цінову політику вести...
Aleksgard не рекомендує цей магазин
26 травня 2020

Хотів купити: Стационарный электрический плиткорез Титан ПП62-200

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Хотел приобрести "Стационарный электрический плиткорез Титан ПП62-200," на сайте помечено, что товар в наличии, после уточнения по телефону оказалось, что это не так.
Відповідь представника «Електроінструменти»
Добрый день. К сожалению товар имеет свойство заканчиваться. Удачных покупок.
Rom Sok рекомендує цей магазин
12 серпня 2019

Купив: Бензокоса Forte bmk 3100m

Рекомендую!!! Відповідальний і чесний інтернет магазин. Проплату проводив чз Приват 24.Ніяких проблем не було.
Podorojniys Podorojniys рекомендує цей магазин
9 серпня 2019

Купив: Рейсмусовый станок Jet JWP-12

Inna - рекомендує цей магазин
20 липня 2019

Купив: Аератор-скарифікатор Stiga SV415E (290002152/14), Замовлення №5658

Заказала товар в выходные дни,в воскресенье перезвонили,в понедельник отправили.Все быстро и четко
go-ha рекомендує цей магазин
19 червня 2019

Купив: фрезер Титан, Замовлення №5570

Быстро, оперативно и вежливо, совет - перед заказом, внимательно смотрите описание комплекта поставки в личном кабинете.
Відповідь представника «Електроінструменти»
Дякуємо за позитивний відгук.
muzykant63 рекомендує цей магазин
23 лютого 2019

Купив: Компрессор Сталь КСР-04/50, Замовлення №5206

Все пройшло дуже добре. Дякую за хороше обслуговування.
Yuriy Mogilevskiy рекомендує цей магазин
30 січня 2019

Купив: Makita lc1230

Очень даволен работой магазина, обратная связь быстрая, отправили в день заказа. Товар оригинальный.