Евгений Ермоленко не рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Хотів купити: Синтезатор Casio CT-S400

Ця компанія виставила набагато нижчу ціну (-20% від рекомендованої) та не має товару в наявності по цілому ряду синтезаторів Casio (можливо й по іншим товарам також...)
revizor рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Стойка для малого барабана PEARL S-930

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Дуже довго шукала стійку під малий барабан для новорічного подарунка. На багатьох сайтах зазначалась наявність, але по факту скрізь була відсутність, передзвонювали через декілька годин, або взагалі наступного дня, нічим допомогти не змогли. Менеджери ColorSound виявилися дуже професійними! Допомогли підібрати чудову стійку, запропонували приємну ціну, швидко відправили. Дякую!
Vitaly d'Amore не рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: Гітара Cort AD 810

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Прислали гітару не в тому кольорі,який був на сайті.Обіцяли провести обмін,ввічливо спілкувались,але досі(вже майже 2тижні часу)не обміняли на вказаний мною колір.Ввічливе динамо.Не гарно.
Pasha Shalahai рекомендує цей магазин
29 жовтня 2021

Купив: Roland FP 30-X

Відповідь представника «ColorSound»
Дякуємо за відгук! Вибачте за незручності. Сподіваємось побачити вас знову!
Представник магазину «ColorSound»
Дякуємо за відгук! Вибачте за незручності. Сподіваємось побачити вас знову!
5 листопада 2021 Відповісти
SlavicPrO рекомендує цей магазин
2 жовтня 2021

Купив: Цифрове піаніно ROLAND F701WH

Після довгих пошуків для дружини-музиканта обрали ROLAND F701WH по балансу ціна-якість. Якби ви знали, наскільки проблематично підібрати інструмент і щоб він гарантовано був у наяності! Але в цьому магазині нам привезли, розпакували перед нами, дозволили зіграти і чітко організували доставку та збірку. Дуже вдячні Colorsound за надзвичайно якісну допомогу!
Відповідь представника «ColorSound»
Дякуємо за відгук! Сподіваємось побачити вас знову!
Надежда Единственная рекомендує цей магазин
30 вересня 2021

Купив: Гитара CORT AD810

Приобрела CORT AD 810, чехол, набор медиаторов, набор струн. Обслуживанием, доставкой, качеством товара остались довольны. Вежливый call-менеджер профессионально проконсультировал и помог определиться с выбором гитары и аксессуаров. В подарок положили тюнер. Благодарю!!!
В К не рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Купив: 285770 ZOOM H3-VR

Прийшов товар надійно упакований, але не було чеку
Hobo рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Купив: Kangaba Джембе барабан KDJM09

Перетелефонували по наявності і привезли в той же день.
Відповідь представника «ColorSound»
Дякуємо вам за відгук! Будемо раді бачити вас знову!
Nataliia Lozivska рекомендує цей магазин
25 лютого 2021

Купив: комбопідсилювач Blackstar Fly 3 Bluetooth, Замовлення №7624

Легко замовити і оплатити. Товар, вказаний на сайті як наявний, таким і був. Спілкування з приємним менеджером. Окрема вдячність за доставку - у мене змінились плани, і кур'єр зміг доставити замовлення за дещо іншою адресою (в радіусі 1 км від вказаної у замовленні) і залишити на охорону.
Відповідь представника «ColorSound»
Дякуємо вам за відгук! Будемо раді бачити вас знову!
Дмитрий рекомендує цей магазин
13 лютого 2021

Купив: Электрогитара PARKSONS ST170 BK

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Собственно, как-то затянуто длилось оформление. В итоге, под видом 170й прислали 150ю с накладкой и хамбакером от 170й. Если не было в наличии, могли предложить по телефону такой вариант. На накладке отсутствовала защитная пленка. Я не превередливый и меня, в принципе, покупка устроила, но осадочек остался. Еще момент: по акции при покупке от 2000 должен был прилагаться тюнер - мне почему-то не приложился. Ну и ладно.
Хочу добавить, что ребята из ColorSound адекватно отреагировали на критику и совершенно бесплатно, за свой счет, выслали мне, причетающийся тюнер. За что им большое спасибо.
17 лютого 2021 Відповісти
Представник магазину «ColorSound»
Добрый день. Спасибо за отзыв. Для нас было принципиально важно решить ваш вопрос и исправить свою ошибку. Будем рады видеть вас снова!
17 лютого 2021 Відповісти