Ціна збігалась із заявленою на hotline
Женя Батур рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Blackview Mega 1 12/256GB Space Grey, Замовлення №не пам'ятаю

Довго шукав цей планшет, в наявності був лише тут. Дякую
Олена Гриб рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Oukitel WP32 4/128GB, Замовлення №Не пам'ятаю

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Товар отримала цілий, вчасно. Не була вказана передплата, тому невеликий ризик був, але треба було дитині купити терміново.
avoidminor рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 VI 12/256GB Black, Замовлення №78129

Екатерина Витман не рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Купив: Зарядна станція bluetti eb70, Замовлення №76883

Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо вам за покупку в нашому магазині. Сервісний центр дійсно не отримав своєчасно інформацію з нашої сторони, за що приносимо свої вибачення, нам прикро, що досвід був не дуже приємний 1) Після написання відгуку, з вами зв'язався наш менеджер, котрий сказав, що весь ремонт ми вам відшкодуємо і весь комплекс послуг буде безкоштовним включаючи доставку товару. 2) Ви не дали змоги нам зробити діагностику товару і віддали на ремонт в не сертифікований сервіс центр, що приведе до анулювання нашої гарантії. Рекомендуємо вам відправити товар на наш сервісний центр і отримати якісний ремонт, а саме головне безкоштовний. З повагою команда China-gadgets
Oleg Symonchuck рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Bluetty EB70, Замовлення №76907

Дякую! Швидко, кваліфіковано. Рекомендую!
Саша Кучеренко рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Grey, Замовлення №76707

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Придбали телефон Росо X6 Pro 5G 12/512,цілком і повністю задоволені роботою пристрою.Забрали в точці видачі,оформили гарантію,здійснили перевірку.Все професійно і швидко.
Сергей Федченко рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200MAX (PB930906), Замовлення №76562

Покупал дорогостоящую Bluetti 200 max. Цена была ниже чем у конкурентов. В итоге хоть и немного с задержкой на 1 день, но доставили оригинальный в заводской упаковке. Товаров доволен, магащин рекомендую, хоть в начале и были сомнения.
Mikhail Krasnogolovets не рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Перетворювач (інвертор) DC-AC Green Cell INV16 12V/230V 500/1000W, Перетворювач (інвертор) DC-AC Green Cell INV16 12V/230V 500/1000W, Замовлення №76918

Продавець надіслав інший товар, в особистому спілкуванні він запевняв шо INV03DE і є той інвертор який вказано на сайті. Товар був повернутий, кошти були виплачені.
Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо за ваш відгук
Роман Василишин рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Bose QuietComfort Ultra Headphones Black (880066-0100), Замовлення №76386

Евгений Харитонюк рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №76337

Купую телефони для себе та рідних в цьому магазині вже років 6 мабуть, жодних проблем ні з замовленням ні з якістю товарів - не було.