Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Хотів купити: Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Baker White XL KVL65.001WH

на сайті продавця вказано офіційна гарантія 2 роки.це не відповідає дійсності бо офіційна 60місяців
Юрий Измайлов не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: Bosch HIJ517YB0

Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Духовка електрична Bosch HBF534ES0Q, Варильна поверхня газова Electrolux EGG3322NVX, Замовлення №32156

Анатолий не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Sharp SJ-BB04DTXWF

андрей барышников не рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Хотів купити: Посудомийна машина Whirlpool WSIC 3M27 C

При заказе называют другую цену
Андрей Мазур не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRS8182KX

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Astia рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: ПРАЛЬНА МАШИНА WHIRLPOOL WRBSB 6228 B UA, Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSB 6228 B, Замовлення №30902

Робила замовлення в даному магазині пральну машинку. Оператор допоміг з вибором , все роз'яснив величезна ВДЯЧНІСТЬ. Доставка зробили на наступний день, також хочу сказати за логістів - набрали за годину, занесли розрахували все показали ДЯКУЮ ВАМ.
Відповідь представника «BT-SHOP.com.ua»
Дякуємо за ваше замовлення! Чекаємо на наступні замовлення. Ми намагаємось оперативно доставляти нашим замовникам товари.
Tanya S не рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Electrolux EW6F428BU

у цьому магазині заявлений товар відсутній.
Відповідь представника «BT-SHOP.com.ua»
Доброго дня. в субботу поставщик не працює тому і не змогли надати відповідь про 100% наявність. товари зараз в недостатній кількісті з повагою бт-шоп
Marina S не рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Хотів купити: Midea PRIME Wi-Fi D100-20ED6(D), Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Midea PRIME Wi-Fi D100-20ED6(D)

Такого ще в інтернет-магазинах не зустрічала. Замовила бойлер по ціні 12777 грн, на сайті вказано, що в подарунок іде конвектор.Перетелефонував менеджер, підтвердив наявність. На моє питання про конвектор сказав, що з конвектором ціна 14999 грн, хоча на сайті без акції ціна 15362 грн. Ціна з неба??? На моє уточнююче питання відповів, що бойлера немає в наявності і кинув слухавку. Категорично не рекомендую
nideKer рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Beko RCNA406E35ZXBR, Холодильник з морозильною камерою Beko RCNA406E35ZXBR, Замовлення №0000000

Покупал в этой компании холодильник. В целом за исключением отличия цены товара в жизни и на сайте, все ок. Доставка товара была произведена в удобное для меня время. Разгрузка-погрузка без дополнительных вопрос. Крупную бытовую технику буду смотреть тут еще. Благодарю.