Yana Stealthy не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Хотів купити: SRV2XMX01K

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

цена на сайте на 2т выше!!!
DrLektor не рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGV39VW31S

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Товара в наличии не оказалось. Не рекомендую связываться с магазином.
Dr. Beaver рекомендує цей магазин
14 лютого 2017

Купив: Пральна машина автоматична Bosch WAN20161BY

18 листопада 2016

Хотів купити: Фен, Стайлер BOSCH PHD5767, Замовлення №2327

Время доставки (платной) было оговорено "на следующий день с 14-18", уточнила, что мне подходит только этот промежуток и только завтра. В 17.30 на следующий день звонит курьер, говорит не доставим, можем завтра. Позвонила менеджеру магазина, объяснила ситуацию, единственный предложенный мне вариант был - мы вам так же платно, доставим в другой день. На предложение компенсации в виде бесплатной доставки - отказано.
Відповідь представника «bsh-BS.in.ua»
Приносим свои извинения за доставленные неудобства.. К сожалению, есть факторы, которые влияют на скорость доставки и мы не можем на них влиять.
Стоит ли к ним обращаться, как думаете, а то задал уже дважды вопрос о гарантии на мыло, ответа ноль ?
30 січня 2017 Відповісти
David Kahana рекомендує цей магазин
29 серпня 2016

Купив: Холодильник Bosch KGN39VL35

За останній місяць мав справу з інтернет-магазинами, котрі розмовляти з клієнтами не вміють, наявності товару не знають, кілька разів змінювали умови доставки й ціни. Але тут приємно здивували, замовив у п'ятницю, в понеділок була доставка із занесенням, у домовлений час. Особистий час зберіг, день не змарнував, величезну коробку доставили акуратно, стін дома не попсували, доставка ввічлива).
Відповідь представника «bsh-BS.in.ua»
Добрый день, David Kahana! Спасибо за отзыв. Мы рады, что Вы остались довольны качеством обслуживания в нашем магазине. Будем рады видеть Вас в числе наших постоянных покупателей.
Давиде, підкажіть, якщо ваша ласка, по холодильнику, який ви придбавали: чи гріються у нього стінки бокові? Пишуть, що саме там розміщені елементи охолодження та радіаторна решітка. І як зі звуками: чи сильно гуде? Чи бувають якісь різкі, але епізодичні звуки? Буду дуже вдячний!
10 серпня 2017 Відповісти
David Kahana відповів на коментар Ivan Kozachok
добрий день. У мого стінки не гріються, хоча сам холодильник стоїть у ніші, а не відкритому просторі. Шум так само мінімальний, особливо коли виставити його за рівнем. Поганого поки нічого про нього сказати не можу
10 серпня 2017 Відповісти
Liya рекомендує цей магазин
22 серпня 2016

Купив: Витяжка Т-подібна Bosch DWB098J50

Відповідь представника «bsh-BS.in.ua»
Добрый день, Liya! Спасибо за отзыв. Мы рады, что Вы остались довольны качеством обслуживания в нашем магазине. Будем рады видеть Вас в числе наших постоянных покупателей.
19 квітня 2016

Купив: Холодильник Bosch KGV39VW31, Замовлення №2047

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Заказ делал через корзину. Через час перезвонил менеджер и подтвердил заказ. Пришло письмо с подтверждением заказа. А еще через час, опять перезвонил менеджер и накинул к стоимости 300 гривен, аргументируя тем, что на сайте цена на уцененный товар( с дефектами). Покупку совершил, т.к. не было времени обратиться в другой магазин.
Alex Pecherskiy не рекомендує цей магазин
19 січня 2016

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Сделал заказ через корзину по цене 19700 грн. На следующий день перезвонили сказали подорожала на 1000гр. берите завтра будет дороже. И это при подтвержденном заказе!отказался.
Відповідь представника «bsh-BS.in.ua»
Спасибо за отзыв, К сожалению, январь месяц-это месяц пересмотра условий продаж, в этот период возможны накладки с отображением цены. Мы активно работаем над этим. Извините за причиненные неудобства.
14 вересня 2015

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару

Не рекомендую обращаться в этот интернет-магазин. Мы клиенты Bosch вот уже 5 лет, а у этих ребят цена на сайте не соответствует действительности! Обращались за покупкой кухонного комбайна - заявленная цена на сайте была 5 675 грн, по-факту - 7360 грн!!! Делайте выводы, господа! Благо у Киеве найти такой товар - не проблема, купили у других.
Відповідь представника «bsh-BS.in.ua»
Спасибо за ваш отзыв, Мы работаем над качеством обслуживания и постараемся учесть это. Хороших вам покупок.
24 липня 2015

Вчора купувала у них пральну машину. Замовлення пройшло без проблем. Подзвонила спитати чи заносять вони до хати, або тільки до дверей ...бо для мене це важливо...виявиоось що заносять і зразу ж по телефону і замовила. Доставку зробили в той самий день блище до вечора. Машинку вже опробували,наче все працює. Роботою и товаром цього магазину задоволена. Менеджери ввічливо відповідали на всі запитання і передзвонювали, як обіцяли.