Владимир Мельник рекомендує цей магазин
17 грудня 2016

Купив: катриджі, набор чорнил для принтера

Заказ обробили оперативно, своєчасно передзвонили, в пункті видачі в понеділок після 15.00 заказ забрав, ціна і товар відповідають заявленій. На сайті дуже зручний підбір витратних матеріалів по моделі принтера, обробка замовлень та швидка доставка товару, обслуговування якісне. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Shop WWM»
Володимире. Вітання! Щиро дякуємо за Ваше замовлення та конструктивний відгук про наш сервіс! ;)
12 грудня 2016

Купив: Водорозчинні чорнила для принтера Lucky Print Фоточернила для Epson Stylus TX210 (4x100ml)

Все супер. Не ожидал получить заказ на следующий день.
Відповідь представника «Shop WWM»
Максм, Добрый день! Спасибо за Ваш Заказ и конструктивный отзыв о нашем сервисе! ;)
7 грудня 2016

Купив: Система непрерывной подачи чернил WWM для Epson Stylus CX3700/CX4100/CX4700 (IS.0226)

Заказ #100010768 Оформил через корзину на сайте. Со мной оперативно связались, обсуждение было лаконичным. Посылка пришла на следующий день в целости и сохранности. Комплектация полностью соответствует указанной на сайте. Впечатление крайне положительное! Такие компании встречаются крайне редко. Это не голые слова! Просто закажите у них и убедитесь.
Відповідь представника «Shop WWM»
Михаил, Добрый день! Спасибо за Ваш Заказ и конструктивный отзыв о нашем сервисе! ;)
5 грудня 2016

Купив: Е83 чорнила з підвищеною світлостійкістю 6 кольорів, Замовлення №100010750

Чітко, швидко, приємно. Задоволений.
5 грудня 2016

Купив: Расходники для принтеров

Доволен, быстро качественно, цены на уровне.
Відповідь представника «Shop WWM»
Валерий, Добрый день! Спасибо за Ваш очередной Заказ и конструктивный отзыв о нашем сервисе! ;)
25 листопада 2016

Купив: Ущільнювач WWM (LR) 6 штук УКТ ЗЕД 3923509000;Шлейф WWM для СНПЧ 4-канальный (T4) длина 1м УКТ ЗЕД 3, Замовлення №100010499

Заказывал неоднократно товары на сайте, обслуживание клиентов как всегда на высшем уровне. Магазин рекомендую.
10 листопада 2016

Купив: самоклеючий папір WWM 130г/м кв, A4, 20л (SA130G.20), Водорозчинні чорнила для принтера WWM Комплект чернил Canon PG-510/CL-511(4 х 100г) BP/C/M/Y (C10/11SET4-2), Замовлення №100010247

Вже не перший рік замовляю все необхдне для друку: фарби, тонери, папір різний і т.п. Матеріали якісні. Обслуговування - швидке Так тримати. Як так буде далі я з Вами та й ще когось приведу.
Відповідь представника «Shop WWM»
Вітання! Щиро дякуємо за Ваше чергове замовлення та конструктивний відгук про наш сервіс! ;)
10 листопада 2016

Купив: Картридж тонерный Canon 731 для LBP-7100Cn/LBP7110Cw Black (6272B002), Картридж тонерный Canon 731 для LBP-7100Cn/LBP7110Cw Cyan (6271B002), Картридж тонерный Canon 731 для LBP-7100Cn/LBP7110Cw Magenta (6270B002), Картридж тонерный Canon 731 для LBP-7100Cn/LBP7110Cw Yellow (6269B002), Замовлення №100010109

Помогли с выбором, провели консультацию, доставка в срок. Что еще надо? Хороший магазин, рекомендую.
Відповідь представника «Shop WWM»
Добрый день! Спасибо за Ваш заказ и конструктивный отзыв о нашем сервисе! ;)
Roman Uhach рекомендує цей магазин
10 листопада 2016

Купив: Вал первичного заряда Hanp Cyben для HP LJ P1005/1006/1505 (RPCR-HPP1005), Лезвие чистящие SCC для HP LJ P1005/1006/1505 (HP1505BLADE-10), Тонер SCC для HP LJ P1005/1006/1505 бутль 80г (TRHP1005) TRHP1005, Тонер SCC для HP LJ P2035/2055 бутль 120г (HP2055-120B-OS), Фотобарабан Mitsubishi для HP LJ P1005/1006/1505 (019295/DLC), Фотобарабан Mitsubishi для HP LJ P2030/2035/2050/2055 (019330/DLC), Замовлення №100010177

Заказую тут не вперше. Чудовий магазин! Дуже зручно підбирати витратні матеріали по моделі принтеру. Оперативна обробка замовлень, і дуже швидка доставка товару. Обслуговування якісне. Дякую за співпрацю!
Відповідь представника «Shop WWM»
Романе, Вітання! Щиро дякуємо за Ваше чергове замовлення та конструктивний відгук про наш сервіс. ;)
21 жовтня 2016

Купив: Набор перезаправляемых картриджей WWM для HP №177 (RC.HP177A), Замовлення №100009801

Через чат на сайте уточнил цену и наличие товара, ответили сразу. Подсказали, как оплатить через Приват24. После заказа сразу пришла СМС и письмо на почту. Через пару минут позвонил менеджер. Товар отправили в тот же день, вечером пришла СМС и номером накладной. Все быстро и просто.
Відповідь представника «Shop WWM»
Андрей, Добрый день! Спасибо за Ваш заказ и конструктивный отзыв о нашем сервисе. ;)