Andrew Yaremchyk не рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035X, Замовлення №00000350494

Відповідь представника «braun-market.com.ua»
Доброго дня Андрій ! Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Ми проведемо виховальні роботи зі співробітниками задля того, щоб подібна ситуація більше не повторювалась. Дякуємо за відгук.
Ivan не рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: Braun FX3030, Замовлення №00000294042

Купили кухонний комбайн на цьому сайті. Вдома були дуже здивовані побачивши накладну на 2000 грн дешевше і гарантійний талон іншого інтернет магазину в інструкції по експлуатації. Фото додаю. Менеджери нічого не знають і нічим не можуть допомогти...косять під дурня. Не рекомендую даний магазин. Перепродають товар з інших інтернет магазинів набагато дорожче. Одним словом це не офіційні представники Braun.
Відповідь представника «braun-market.com.ua»
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор техніки DeLonghi, Kenwood, Braun. Техніку купуємо виключно в представництві "ДЕЛОНГІ УКРАЇНА" Braun-market.com.ua - це наш офіційний інтернет-магазин. Ціна на товар виключно регламентується представництвом. Щодо документів іншого магазину жодного відношення не маємо. Якщо у Вас залишаються сумніви, Ви маєте право зробити повернення товару і ми повернемо Ваші кошти згідно товарного чеку від нашої компанії. З повагою, адміністрація інтернет-магазину Braun-market.com.ua.
Mary Romaniuk рекомендує цей магазин
1 лютого 2021

Купив: Braun MQ 5035 WH

Хороший магазин! Не первый раз покупаю. Доставка очень быстрая, приятные сотрудники) Мне обычно доставляют в тот же день. Терпеливые и воспитанные представители call-центра, задаю много вопросов и подробно изучаю характеристики, ребята реагируют позитивно и все подробно объясняют! Спасибо, обязательно буду заказывать еще!)
mk рекомендує цей магазин
31 жовтня 2020

Купив: Погружной блендер Braun MQ 3135 WH Sauce, Замовлення №181825

Менеджер по телефону проконсультировал на счет совместимости насадок с предыдущим поколением устройств. Все необходимые бумажки заполнены и пропечатаны. Длинная официальная гарантия. Оплата на сайте без комиссии. Бесплатная доставка, в том числе курьером. Оперативно отправили. Упаковано аккуратно. Вообще нет минусов - это так и должно работать. Рекомендую!
Ярослав не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 жовтня 2020

Купив: Фен Braun HD 350 (Код товара: 677), Замовлення №178559

Відповідь представника «braun-market.com.ua»
Добрый день. Извините за неудобства. В ближайшее время с Вами свяжется наш сервис-менеджер для детального рассмотрения сложившейся ситуации.
rola не рекомендує цей магазин
28 березня 2020

Хотів купити: Машинка для стрижки + тример Braun MGK3021 +

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не знайшов української версії сайту у офіційного представника виробника в Україні.
Відповідь представника «braun-market.com.ua»
Добрий день. Наразі україномовна версія офіційного сайту Braun на стадії розробки. Якщо Ви бажаєте залишити побажання або висловити претензію, рекомендуємо зателефонувати на гарячу лінію представництва Braun в Україні за номером: 0-800-505-000. Дякуємо за звернення.
Александр Ступин рекомендує цей магазин
31 жовтня 2019

Хотів купити: Електрична зубна щітка Oral-B D100 Kids Frozen

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Хороший магазин и сотрудники.
Відповідь представника «braun-market.com.ua»
Добрый день. Спасибо за Ваш отзыв.
Tatyana Ml рекомендує цей магазин
14 травня 2019

Купив: Зубна електрощітка Oral-B Vitality CrossAction

Якість консультації просто вражає. Давно вже не зустрічала таких обізнаних менеджерів. Детально розповіли про всі характеристики та особливості. За доставку окремий плюс, швидко, пунктуально і безкоштовно. Дякую!
Відповідь представника «braun-market.com.ua»
Добрий день. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені. Дякуємо за Ваш відгук.
kireeva_anna не рекомендує цей магазин
21 листопада 2018

Купив: Утюг Braun TS 525 A

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «braun-market.com.ua»
Добрий день. Велике спасибі за Ваш відгук і претензію до якості нашої роботи. Завдяки Вам ми дізналися про те, що така ситуація мала місце. Це однозначно недогляд з нашого боку, в якому винні конкретні люди, які не виконали вчасно поставлені завдання. Висновки нами зроблені. Необхідні рішення прийняті. Приносимо свої вибачення за заподіяні Вам незручності і ще раз дякуємо за своєчасний зворотній зв'язок і небайдужість до якості клієнтського сервісу.
Natali Petropavlovska рекомендує цей магазин
31 січня 2018

Купив: Триммер Braun FG 1100, Замовлення №00000066252

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Замовляю не вперше – тільки позитивні враження. Зворотній зв`язок протягом години (може і менше), доставка оперативна - №ТТН в день замовлення, якісний сервіс. Дякую! Рекомендую.