Lex Wanty рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Монітор Lenovo G32qc-30 (66F2GAC1UA), Замовлення №120324142333

Монітор прийшов, все добре, відправили швидко. Ще й безкоштовно доставили поштою, а для таких розмірів це значна сума. Ще й додали оплату частинами без переплат. Щиро дякую магазину Леново за чудовий девайс! P.S. Кіт ставить коробці 10 лапок із 10
Dmytro рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey (21A4003ERA), Замовлення №20822114351

Після замовлення одразу передзвонили, ціна актуальна, доставили в пункт самовивозу в зазначений термін. Зміг повноцінно перевірити. Рекомендую
Vitaliy Chobotenko рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Lenovo ThinkVision m14

Заказывал портативный внешний монитор (14 дюймов). На момент покупки цена была такая же как и у всех больших сетей НО здесь шла 3 года гарантия. Оформил покупку, связались со мной быстро и в тот же день отправили новой почтой. Товар пришел без нареканий и в идеальном состоянии. На данный момент пользуюсь монитором уже почти год. Устройством доволен, сервисом магазина тоже. Рекомендую.
Андрій Скоропад рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray (82JQ00F8RA), Замовлення №2592830

На даний ноутбук чекав більше 4-х місяців, оформив попереднє замовлення на сайті Lenovo UA. За час очікування поставки ціна девайсу виросла з 59999 до 69999 гривень. :) Але, зрештою, на Миколая отримав ноут! :) З ноутом до стандартних двох років гарантії отримав і сервісний сертифікат на третій, додатковий рік гарантії. Дякую сервісним спеціалістам Lenovo UA - супровід замовлення був чудовим!
Pavel M рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: Ноутбук ThinkPad T14s Gen 1 (20UH001ART), Замовлення №231120124058

В ноябре 2020 покупал ноутбук в официальном интернет-магазине Lenovo. Через три недели экран начал поочередно мигать разными цветами. Отправил ноутбук в магазин для гарантийного обслуживания. Вернули через месяц. Позже вылезла еще одна проблема. После этого, отправил ноутбук напрямую в сервисный центр «F1Center». Сделали все за два рабочих дня. Рекомендовать магазин могу при условии, что, если после покупки возникла проблема, обращаться нужно напрямую в сервисный центр.
Ярослав Бабенко рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Ноутбук ideapad 5i 15ITL05 Graphite Grey (82FG00KBRA), Замовлення №160421153956

Все пройшло чудова. Покупкою задоволений.
2 квітня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 15IIL05 Slate Grey (82AA004ERA), Замовлення №N300321131307

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Вечером сделал заказ - наутро перезвонили, уточнили детали заказа и отправили Новой Почтой ноутбук. Забрал без проблем, товаром доволен - тонкий, современный дизайн. Качественные материалы, правда подсветка клавиатуры под углом бъет по глазам, но не критично. Установлена Windows 10 Home, сэкономили время. В принципе, готов рекомендовать друзьям.
maksymchuk_a не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2020

Хотів купити: Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 (20SL0049RA)

16 серпня 2020

Купив: Lenovo Legion y540-17 81Q4006VRA

nickp не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2018

Хотів купити: Lenovo Tab 4 10 Plus LTE 64GB Aurora Black

Товар как бы есть но его нет, ждал неделю Перезванивают вечером и мол сорри не отгрузили, завтра отправим Завтра вообще не перезвонили