Марина Словинская не рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Globex Smart Watch Atlas Black, Замовлення №Товарний чек NoКСВ0084159

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Сергій рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Cooper&Hunter Dynasty CH-2000ESWF, Замовлення №94214

Купив конвектор, ціна нижче ніж всюди, було підозріло, але супер
MaxiOD рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 10000mAh 20W Black (PPDML-L01), Замовлення №уже не скажу

Спасибо, все оперативно.
Сергій Німенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 грудня 2022

Хотів купити: Обігрівач TEPLOCERAMIC ТС 395 бежевый

Був момент з терміном відправки, все вирішили в телефонному режимі. Рекомендую цей магазин !!Повністю нормальний сервіс, вічливе спілкування менеджерів. Була заминка але в цілому залишився задоволеним
Stas Khmelovsky рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 жовтня 2022

Купив: Принтер Canon g3411

Василь Псуй не рекомендує цей магазин
7 травня 2020

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 7 4/64GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: сервісна підтримка

Через 3 місяці в телефоні перестав працювати дисплей. Відправив по гарантії сказали що це моя вина бо використовувалось не рідне зарядне. Хоча це брехня. За такою логікою ваша гарантія не стоїть паперу на якому вона написана
Kino Stydi рекомендує цей магазин
16 січня 2020

Купив: AirPods High Copy Dragon (Touch)

Не сподобалося: сервісна підтримка

Like Sisters Анна - Ирина не рекомендує цей магазин
24 липня 2019

Купив: Гіроборд Smart Balance Wheel All Road 10,5 TaoTao Space

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Технопростір»
Добрый день Нам очень жаль относительно ситуации, которая сложилась. С работниками сервисного центра была проведена разъяснительная работа по правилах донесения информации нашим клиентам. Что касается самого гироборда - со стороны руководства будет пересмотрен вопрос сотрудничества с поставщиком данного модельного ряда. О Вашем утверждении, что были нарушены пломбы - смеем с ним не согласиться, так как заводские пломбы на месте, гироборд аппаратно не ремонтировался. Акт о выполненных работах предоставляется потребителю по его запросу, на момент обращения мы его еще не получили. Со стороны руководства было принято решение вернуть Вам деньги, несмотря на внешние дефекты, исходя из клиентской политики нашей компании. Будем рады Вас и дальше видеть в сети наших магазинов.
Galia_85 рекомендує цей магазин
4 червня 2019

Купив: Ресивер наземного мовлення World Vision T62D, Замовлення №57985

Заказывала тюнер World Vision T62D. Не смогли привезти вовремя, набрали, предупредили заранее - за это плюсик))). Нравится то что товар можно забрать на их магазине, где продавец ответил на мои вопросы. Могу рекомендовать для покупок.
Ольга Притула рекомендує цей магазин
15 квітня 2019

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A7 2018 4/64GB Black (SM-A750FZKU), Замовлення №57080

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Замовила через інтернет-магазин, зателефонували через декілька хвилин, не очікувала такої оперативності. Сподобалася бонусна програма - видно що магазин орієнтований на довгострокову співпрацю. Також вражена обслуговуванням сервісного центру, швидко замінили екран на мій Хiaomi, хоча інші сервісні центри мали робити протягом кількох днів.Супер!