Юрій Наконечний не рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Хотів купити: Блок бесперебойного питания Nikton ББП100И-12

Не надали чек та не компенсували очікування 1 місяць,
Юра Карпенко не рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Замовлення 100027845. На сайті в наявності, модна замовити і щразу опоатити, що я і зробив, мені перетелефонуваои, сказали: "Товару немає, ми вам скинемо заяву, заповніть її на повернення коштів і відішліть нам, кошти повернутьь в понеділок (дзвінок був в суботу)". Навіщо ви вводите в оману користувачів і кажите що кошти повернуть швидко, це ж до 5 днів ? Нікому не рекомендую данний магазин і зі своєї сторони буду робити все, щоб мої знайомі в ньому еічого і ніколи не купили.
Dmytro рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: Ajax SmartBracket, Замовлення №100022368

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Макс Петровский не рекомендує цей магазин
6 липня 2021

Купив: AQARA HUB M2 GATEWAY ZHWG12LM(APPLE HOMEKIT, GOOGLE ASSISTANT, AMAZON ALEXA), Замовлення №100019672

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

товар пришел в бракованом состоянии с поломанным microusb портом. отправлен назад был в тот же вечер спустя час, вместо положенного возврата сказали, что отправили в сервис сяоми и деньги в течении 14 дней положеных по закону никто не верунл
Відповідь представника «Secur»
Добрий день! Нам прикро, що така ситуація склалася. Гроші повернули в повному обсязі, але, не відразу, оскільки клієнтом була розрізана оригінальна запаяна упаковка і СЦ перевіряв характер пошкодження обладнання. Вибачте за очікування.
Василий Журавлев не рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Хотів купити: Беспроводной датчик детектирования дыма и угарного газа Ajax FireProtect Plus черный, Замовлення №5612

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

isbear рекомендує цей магазин
24 грудня 2020

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Нужны были коннекторы RJ45 (ethernet). Тут в два-три раза дешевле, чем в других магазинах. Заказ, доставка быстро и без проблем.
John743 не рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Купив: Отказался на почте, т.к. товар не соответствовал заявленному качеству

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Отказался на почте от товара, т.к. товар не соответствовал заявленному качеству. При дозвоне на горячую линию для жалобы, менеджер бросил трубку и поставил мой номер в черный список.
captainsash не рекомендує цей магазин
5 травня 2020

Хотів купити: 4G/3G МОДЕМ HUAWEI E8372H - 153

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Alexey Kovach не рекомендує цей магазин
18 квітня 2020

Хотів купити: ИБП East EA-1000VA LCD Shucko, Замовлення №100010648

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Заказ оформил через сайт, он висит в моем личном кабинете но за неделю попыток связаться с ними и писать в чат просто было молчание и игнор. Если вы не работаете то так нужно было и указать на сайте. Однозначно не рекомендую! Магазин просто игнорирует заказы.
Алексей111 не рекомендує цей магазин
26 лютого 2020

Купив: КОМПЛЕКТ БЕСПРОВОДНОЙ A4TECH 9300F

Клавиатуру выслали не на следующий день как обещали,а позже. Клавиатура приехала но оказалась не рабочая. Выслал назад за свои деньги. Деньги за отправку не вернули, сказали что она рабочая.