Игорь Сергеевич рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Літні шини Gislaved Ultra Speed 2 (185/65R15 88T), Замовлення №5573642

Дуже вдячний Менеджеру Сергію, я замовляв шини, Сергій порадив ще варіант, я с початку вагався між тими що хотів і тими що порадив Сергій, ну взяв ті що порадив і не пожалкував, раджу магазин ?
Вчора Відповісти
kuzja_ser рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Debica Presto UHP 2 225/50 R17 98Y XL FP, Замовлення №5573210

Андрей Воровченко рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: 2xArivo Premio Arzero 185/65 R15 88H літні шини, Замовлення №5574014

Рекомендую магазин. Телефонував після робочого часу , але відповіли , порадили , дуже ввічливі.
Artem Lugovskiy рекомендує цей магазин
23 квітня 2024 На модерації

Купив: Літні шини Premiorri Solazo S Plus (195/65R15 95V), Замовлення №5572867

Швидко зв'язались, швидко відпоавили.
Виталий Восинский рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: 4xGoodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 235/60 R18 107V, Замовлення №5571227

Відмінно працює магазин
Yurii Adamchuk рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Літні шини Michelin Primacy 4+ (205/60R16 92H), Замовлення №5570201

Дякую, поки все добре. Оперативно.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Юрій. Дякуємо за відгук!
Mamoru Yasugata рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Commander 3 Cruiser (80/90R21 54H), Замовлення №5566259

При замовленні повідомили про строки доставки та оплати доставки товару з-за кордону. Запропонували вибір між двома роками виробництва, повідомивши про ціну кожного екземпляра. Протягом тижня товар було успішно отримано на вказаному вантажному відділенні нп
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Mamoru Yasugata. Дякуємо за відгук!
Оксана Соколович рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Шини, Замовлення №5569266

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Оксана. Дякуємо за відгук!
Dem Enom рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Літні шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 (225/45R17 91Y), Замовлення №22834762

Чудова резина за чудову ціну. Магазин спрацював на відмінно
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день. Дякуємо за відгук!
Andrey L рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Funtoma Roadfun Sport 225/50 R17 98W, Замовлення №22832129

Вже не в перший раз купую в магазині Шини-Диски і дуже задоволений їх роботою. Гарна комунікація, швидка доставка. Товар в наявності! Все що треба для тільки позитивних емоцій! Дякую вам за роботу!
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Андрій. Дякуємо за приємні слова! Дякуємо за відгук!