Ціна збігалась із заявленою на hotline
Антоніна рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Silver Alu. Case w. Storm Blue S. Band - M/L (MR9E3), Замовлення №416

Рекомендую этот магазин для покупки техники Apple! Все быстро, честно и по хорошей цене!
Сергій Х рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Midnight Black, Замовлення №66780

Все чудово
Іван рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №1442

Як завжди улюблений Скай залишає тільки приємні враження)
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Іван! Дякуємо за ваш відгук! Приємно знати, що ми змогли залишити у вас тільки приємні враження. Приємного користування навушниками. Чекаємо на нові замовлення!:)
Ekaterina Andreeva рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №918

Ціна нижче ніж в інших магазинах, але якість та сама, гарантія також є. Покупкою задоволена!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Катерина! Дякуємо за ваш відгук! Раді знати, що ви задоволені нашими цінами та якістю товарів. Ми завжди намагаємося пропонувати найкраще для наших клієнтів, включаючи гарантію на продукцію. Чекаємо на нові замовлення!:)
Asa рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1647

Залишилась дуже задоволена! Ціна, якість обслуговування, великий вибір аксесуарів для Епл.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Аса! Дякуємо за ваш відгук! Раді знати, що ви залишилися задоволені покупкою та якістю обслуговування. Ми завжди прагнемо забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів. Чекаємо на нові замовлення!:)
Александр Бондаренко не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Вітаємо. Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з негативним досвідом при взаємодії з нашою компанією. Ми прагнемо забезпечувати високий рівень обслуговування кожного клієнта і щиро жалкуємо, що не змогли задовольнити ваші очікування. Будь ласка, надайте деталі того, що сталося, щоб ми могли зрозуміти причини вашого незадоволення та знайти шляхи вирішення проблеми.
Оксана Барковська рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A15 SM-A155F 8/256GB Black, Замовлення №2120

Взяли тут сразу все! И это оказалось очень удобно) И телефон и аксессуары, ребята все настроили, пленку поклеили! Телефоны теперь только в Скай!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Оксана! Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою у нашому магазині. Наші консультанти завжди готові допомогти з налаштуванням і поклейкою плівки. Чекаємо на нові замовлення!:)
Ольга Сидоренко рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8a 8/128GB Obsidian, Замовлення №1990

Новый гугл пиксель купили в Скай и остались довольны! Хорошая цена, приятный персонал!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Вітаємо, Ольга! Дякуємо за ваш відгук! Раді знати, що ви задоволені покупкою нового смартфону. Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс та пропозиції для наших клієнтів. Користуйтесь із задоволенням. Чекаємо на нові замовлення!:)
Анастасія рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Сонцезахисний козирок для лобового скла Baseus CoolRide Windshield Sun Shade Umbrella Lite Small CRKX000001, Замовлення №758764

Большой выбор, адекватные цены. Даже просто зонтик стал приятной покупкой)
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Анастасія! Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені нашим асортиментом та цінами. Нам приємно, що зонтик, приніс вам приємні емоції. Чекаємо на нові замовлення!:)
Юлия рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black, Замовлення №758792

Порадовал профессиональный персонал, помогли подобрать все аксессуары и за приемлемую цену!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Юлія! Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що наші менеджери змогли допомогти вам підібрати всі необхідні аксесуари за прийнятною ціною. Завжди раді вам допомогти і чекаємо на ваші нові замовлення!