Yana Sergeevna рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Aser , Замовлення №00000026117

Приятные цены, большой ассртимент техники, быстрая доставка, приятный персонал. По рейтингам - один из лучших в Одессе. Поэтому, магазин рекомендую ! )
Dmitriy Pavliuk рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №738037

Любимый магазин не подвел! Все, что нужно в наличии, большой выбор, проф обслуживание!
Віталій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №738525

Нашел, что давно искал! Спасибо за оперативность!
Роман рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Навушники TWS JBL Live Flex Black (JBLLIVEFLEXBLK), Замовлення №738461

Наушники топ, в магазине хороший выбор моих любимых JBL и за это большое спасибо. Все доехало хорошо. Рекомендую
Паша рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №737866

Забрав айфон, сподобалась ціна та вибір чохлів. Дякую продавцям за терпіння!
Іван рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M14 4/128GB Blue (SM-M146BZBV), Замовлення №737636

Дякую операторам, допомогли визначитись зі смартфоном!
Vladyslav рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №732820

Спасибо за бесплатную доставку стации, приятно! Доставили быстро
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Владислав! Дякуємо за відгук і те що обираєте наш магазин:)
Таня Клименко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZV (FX507ZV-F15.I74060), Замовлення №733505

купила ноутбук, мышку по акции в подарок дали) покупко довольна, рекомендую!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Раді знати, що Ви задоволені покупкою:) Приємного користування ноутбуком:) Чекаємо на нові замовлення!:)
Faik рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №738605

Купував телефон. Все пройшло швидко та якісно. Товар прийшов в повному порядку. З телефоном ніяких проблем немає. Консультанти приємні, все було гарно. Дякую. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Раді знати, що Ви задоволені покупкою і роботою наших менеджерів. Чекаємо на нові замовлення!:)
Анна Кузьменко рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Планшет Oukitel RT5 8/256GB Orange, Замовлення №731864

Планшет топ за свої гроші! Дякую, що допомогли обрати.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Ганна! Дякуємо за відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою в нашому магазині:) Чекаємо на нові замовлення:)