Ціна збігалась із заявленою на hotline
Олена рекомендує цей магазин
24 липня 2024 На модерації

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №005023

Доволі значна покупка, але всі задоволені. Консультація на висоті, обслуговування миттєве.
Владимир Рой рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01), Замовлення №005006

Вибір товарів великий, ціни прийнятні, а головне – доставка до дверей. Замовляв тут Dyson, все пройшло на високому рівні.
Димиус Троянец рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №377124

Спеціаліст проконсультував дуже добре. Швидко зв'язалися зі мною, хлопці протестили перед відправленням та надіслали відео звіт (з цим сервісом я зіштовхнувся вперше). Відправили вчасно, станцію отримав наступного дня. Дякую хлопцям від ЗСУ.
Надія Фрис рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №376873

Купили Bluetti, якість техніки відмінна. Доставка відбулася дуже швидко, Новою Поштою на наступний день вже був у нас. Дуже задоволені покупкою!
Valentina_ua рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №376874

Замовляла зарядну станцію, добре, що консультант розуміє що продає і зміг дати вичерпну консультацію та в кінцевому результаті ми обрали саме те що нам було потрібно, хоча думали над іншою. Покупкою як і взаємодією з магазином повністю задоволені, будемо звертатись!!!
peterson не рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Хотів купити: Ціна не відповідає реально заявленій

Ціна не відповідає реально заявленій
Відповідь представника «AppleCover»
Вітаю! Вкажіть будь ласка на який саме товар ціна не відповідає заявленій.
Massimo рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Apple MacBook Air M3 13.6, Замовлення №376640

Чіткість відповідей, оперативність у обробці замовлення, фіскальний чек. Однозначно всім рекомендую цей магазин!!!
Стан рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium (MU7C3), Замовлення №376522

Відмінний сервіс, доступні ціни та професіонали високого рівня. Рекомендую для вдалих покупок!
Павел Коваленко рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №376508

Зв'язались швидко, чемно спілкувались. Оплатив товар. Купив айфон 15 все оригінальне питань не було. Сподіваюсь по гарантії звертатись не прийдеться) успіхів продавцю
Leonid Leo рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX33), Замовлення №376489