Ruslana Lotsman рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Смартфон Motorola G14 4/128GB Steel Grey (PAYF0006), Замовлення №#9695

Дуже дякую працівникам "Моторола" за допомогу у вирішенні питання з телефоном. Тепер в донечки є можливість продовжити спілкування та вивчення уроків, адже нам довелося замінити одну модель на іншу і без жодних проблем. Є таки совісні люди на цій землі. Це про центральний офіс на вул.Петлюри в Києві. Дуже дякуємо Вам за оперативність та відкритість, за людяність та професійний підхід до справи.
Andrii Litvin не рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Хотів купити: Смартфон Motorola Edge 30 Neo 8/128GB Very Peri

Відповідь представника «UA-MOTOROLA»
Добрий день, Андрій Приносимо вибачення, щодо ситуації, яка трапилася з наявністю смартфону, який Ви бажали придбати. У наявності був лише один уцінений смартфон Motorola Edge 30 Neo Very Peri. На момент оформлення Вашого замовлення він був зарезервований іншим покупцем, але ще не проданий. По цій причині товар відображався на сайті та у каталозі Hotline. Ми хочемо запропонувати Вам гарну знижку на новий запакований смартфон, щоб компенсувати негативні емоції і врегулювати ситуацію Якщо купівля телефону ще актуальна для Вас, можемо розказати детальніше про знижку. Будемо чекати на Ваш дзвінок :)
sergerh рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №9144

Чудовий магазин! Ціна, наявність, терміни доставки відповідають заявленим! Спілкування та консультації менеджерів на висоті. Рекомендую!
Світлана рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Смартфон Motorola G60S 6/128GB Blue (PAMV0001RS), Замовлення №8776

Быстрая доставка, порадовала возможность бесплатной доставки Новой почтой. Товар пришёл в отличном качестве, все понравилось!
Anna Mysaka рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola Edge 20 8/128GB Frosted Grey

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Maryan Rachynskyy рекомендує цей магазин

Отличный магазин , приветливый персонал
Виктор Юрченко рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Haze Gray (PANB0007RS), Замовлення №6374

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Отличный магазин , приветливый персонал . Удобный и красивый офис .
andrewx1991 рекомендує цей магазин
9 листопада 2021

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Haze Gray (PANB0007RS), Замовлення №6112

Гарний онлайн магазин. Адекватний менеджер. Якісний сервіс. Дуже сподобався смартфон moto g60. Гарне співвідношення ціни та якості. Дякую за смартфон.
Наталья Драч рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Купив: Смартфон Motorola Moto G30 XT2129-2 6/128GB Phantom Black, Смартфон Motorola Moto G30 XT2129-2 6/128GB Pastel Sky, Замовлення №6223

Робила замовлення на 2 смартфони Моторола g30 різного кольору , після замовлення мені передзвонив менеджер для підтвердження та запропонував одразу захисне скло , що було дуже зручно , на наступний день вже забрала на пошті ! ще раз дякую вам !