I KNOW HOW BUT NIHAO рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Спліт-система TCL TAC-12CHSD/XA82I BLACK INVERTER R32 WI-FI READY, Замовлення №№041924/1

Олександр Якусевич рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Котел газовий конденсаційний Protherm ПУМА конденс 18/24 MKV-AS/1 (0010026148), Замовлення №2223 від 15 квітня 2024

Чудова консультація та наявність товару по заявленій вартості! Рекомендую!
Роман 75 рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Кондиціонер BOSCH CL3000i RAC 2,6 kW, Замовлення №325541

Товар отримав швидко, згідно замовленню. Зворотній зв'язок з продавцем відмінний. Видно що люди працюють на репутацію.
xfiles рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Спліт-система Panasonic CS-PZ25WKD/CU-PZ25WKD, Замовлення №2436

Замовив на сайті кондиціонер, зі мною зв'язався менеджер, обговорили модель, умови придбання, як виявилось менеджер професійно розуміє питання, обізнаний у всіх нюансах домашніх кондиціонерів. На наступний день вже забирав товар зі складу.
Max Melya рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Котел Protherm Puma Condens 18/24 MKV-AS/1, Замовлення №35/24

Швидко, професійно. Рекомендую
Valentyna_31 рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S07FTXF2-NG, Замовлення №б/н

Рекомендую магазин, задоволена професійністю власника, пошуком оптимальних рішень, оперативністю, відповідальністю, постійним супроводом від замовлення до отримання.
Володимир Климко рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (SILVER) GEN IV CH-S12FTXAL2-SC, Замовлення №29/24

Дуже задоволений підходом, оперативністю, термінами. Я робив 100% предоплату. Рекомендую . Дякую Михайлу за відношення і професіоналізм
Andriipm рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Кондиціонер, Замовлення №Cooper Hunter

Купував 2 кондиціонери, продавець прокунсультував і відправив вчасно за хорошу ціну. Рекомендую
Александр Коробко рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Котел газовий конденсаційний Vaillant ecoTEC pure VUW 246/7-2 (0010023030), Замовлення №0010023030

Замовив, в тей же день відправили
Lora White рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Котел газовий конденсаційний Bosch Condens 2300i W GC2300iW 24/30 C 23 (7736902153), Замовлення №020924/22

Чудовий продавець, приємний у спілкуванні, проконсультував і допоміг підібрати котел за необхідними параметрами, оперативно опрацював замовлення і відправив в той же день. Після продажу цікавився, чи задоволені ми покупкою, відповів на додаткові питання. Дуже задоволена, в разі необхідності буду звертатись ще і рекомендувати магазин знайомим.