Костя Костя не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон 12 16/1TB Silver

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Паша рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Смартфон 13 Ultra 16/512GB Black, Замовлення №4572

Замовив тут телефон, забрав у той же день після обіду з офісу. Зауважень нема, телефон супер! Допомогли налаштувати потрібні мені застосунки. Дякую та рекомендую
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Павло, дуже вдячні за відгук! Чекаємо на Вас ще!
Dmytro Bondarchuk рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №4518

Замовив тут смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian. Кур'єр доставив через 3 години за адресою. Перевірили, усе працює. Шукав не японську версію, таку і привезли. Дякую за оперативність. Рекомендую
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Дмитро, дякуємо за відгук! Супер, що усе сподобалося! Чекаємо на наступні замовлення!
tarasosypenko99 рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон 11 16/512GB Green, Замовлення №4401

Мої очікування були повністю виправдані після замовлення у цьому магазині. Вся процедура покупки була дуже простою і зручною. Замовлення було доставлено точно вчасно, і товари виглядали так само, як на фото. Я задоволений своєю покупкою і рекомендую цей магазин іншим покупцям!
Представник магазину «Топ-Електроніка»
Тарасе, дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас ще!
26 грудня 2023 Відповісти
Олексій рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Pixel 7 Pro 12/512GB Obsidian, Замовлення №4388

В магазин легко додзвонитись на гарячу лінію і замовити товар, що вас зацікавив, або дізнатись інформацію про наявність товару чи наявний в конкретному магазині товар
Андрій Нестеренко рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон ROG Phone 7 12/256GB Phantom Black, Замовлення №4376

Ціни на товар доступні, вибір тeхніки нормальний, діє доставка
vorzevaleksandr57 рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Смартфон ROG Phone 7 8/256GB Phantom Black, Замовлення №4241

Гарний магазин, працює оперативно, зауважень до куплених товарів немає.
Serhey Sherstiuchenko рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Смартфон iPhone 14 Pro 256GB Silver (MQ103), Замовлення №4225

Купував айфон, зробивши замовлення через сайт. замовлення швидко обробили та доставили в найкоротший термін до точки самовивозу. Після огляду оплатив готівкою. Дякую.
Олег рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Смартфон Galaxy Xcover 5 SM-G525F 4/64GB Black (SM-G525FZKD), Замовлення №4205

Хочу поділитися позитивним досвідом замовлення в інтернет магазині Топ Електроніка. Я зробив замовлення по телефону, вніс передплату 200 грн, смартфон відправили на наступний день. Смартфон приїхав новий, має повну комплектацію, весь у плівках, прошитий для нашого регіону, без битих пікселів і дефектів. Смартфон забрав, попередньо перевіривши, задоволений покупкою. Рекомендую
Сергей рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Смартфон Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S918BZKH), Замовлення №4191

Рекомендую. Дуже швидко доставили замовлений товар, так як в столиці проїздом, вільно часу було небагато. Тобто - відпрацювали із урахуванням інтересів клієнта, що не можна не відмітити. дякую за сервіс
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Сергію, дякуємо за відгук! чекаємо на наступні замовлення!