Ціна збігалась із заявленою на hotline
ВК рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Samsung Galaxy Xcover 6 Pro SM-G736B 6/128GB Black, Смартфон Samsung Galaxy Xcover 6 Pro SM-G736B 6/128GB Black, Замовлення №1

Дякую, швидше, а ніж очікував.
Rustam Sakhipzadin рекомендує цей магазин
23 липня 2024 На модерації

Купив: Смартфон OnePlus Nord 3 16/256GB Tempest Gray, Замовлення №2

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Olexey Goncharenko рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S918BZKH), Замовлення №4915

Гарний магазин, найниижчі ціни, швидка доставка
Андрій Лисенко рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256GB Titanium Gray (SM-S928BZTG), Замовлення №4876

У цьому магазині купляв вперше. Рівнем обслуговування повністю задоволений. Придбаним смартфоном користуюсь два тижні. Все подобається. Жодних проблем. Однозначно порекомендую ТОП-Електроніку своїм знайомим.
vurgal рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: OnePlus 12 16/512GB Silky Black EU (no charger), Замовлення №202406201513

Voldemar Rovda рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S9280 12/256GB Titanium Black, Замовлення №4864

Жена в восторге. Телефон отличный.
Віктор Мачальський рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №4863

Купували через інтернет, швидко відправили, телефон прийшов запакований, новий, все як було заявлено
alienki 2024 рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 6D 12/256GB Space Gray, Замовлення №1

Придбали у Топ-Електроніці смартфон ASUS ROG Phone 6D. Свої зобов'язання магазин перевиконав, обіцяли телефон наступного дня - привезли в той же, не встигали дістатися до магазину - співробітниця зачекала, за що дякуємо. Товар запакований (упаковка не порушена), якісна прошивка, із зарядним пристроєм без перехідників - смартфон працює чудово - дякуємо Топ-Електронік - рекомендуємо!
Надюха Борщ рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition FA617NS (FA617NS-A16.R77600), Замовлення №FA617NS-A16.R77600

Дмитрий Халилов рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Cobalt Violet, Замовлення №Не пам'ятаю