Ціна збігалась із заявленою на hotline
Artem Ovcharenko рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Акумулятор для ДБЖ Ventura VG 12-7,5 GEL, Замовлення №66844

Купував батареї на безперебійник характеристики як описані на сайті.
Zorg_xviii рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link EX220, Замовлення №1008

Товар був в наявності, ціна актуальна, відравили оперативно.
JOHN RAMBO рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: РоутерEC220-G5, Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link EC220-G5, Замовлення №20450930070430

Чудовий магазин,низькі ціни,швидко відправляють
Віктор Єрьоменко рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: https://e-server.com.ua/uk/patch-paneli/patch-paneli-utp-uk/patch-panel-24-porti-utp-dlja-stijki-19-, Замовлення №66380

Все супер магазином задоволений на всі 100%
Відповідь представника «EServer.ua»
Дуже приємно! Дякуємо за відгук!
Андрій Смалюга рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток з вимикачем без кабелю, 220В, алюмінієвий корпус, чорний (WT-2261A, Замовлення №66208

все згідно опису, товаром задоволений. Швидко доставлено. Працюю з задоволенням не перший раз.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо! Будемо і надалі старатись!
Максим Сорокун рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток с вимикачем без кабеля, 220В, алюмініевий корпус, чорнай, Патч панель 48 портов UTP 1U кат.5е 19, Серверна стойка 8U 400 Lite (8U400BL), Замовлення №65576

Швидка обробка мого замовлення , консультант по телефону відповів на усі мої запитання та великий плюс швидка доставка замовлення. Задоволений товаром, магазин рекомендую
Дякую за Ваш відгук!
Datsky рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Комплект кріплення (чорний гвинт 20мм+гайка+шайба), Замовлення №66350

Раджу магазин, товар якісний, швидка доставка!
Дякуємо за Ваш відгук!
Денис Федорчук рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Кабель MikroTik SFP28 1m direct attach cable (XS+DA0001), Кабель MikroTik SFP28 3m direct attach cable (XS+DA0003), Полиця 750мм 1U 19, Замовлення №65967

Швидка обробка замовлення. Продуктивний діалог., отримав знижку. Професійна та кваліфікована консультація. Швидко відправили замовлення, доставка до дверей. Мені сподобалось. Очікую на подальшу плідну співпрацю.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за чудовий відгук! Раді, що ви задоволені нашими послугами. Чекаємо на подальшу співпрацю!
Andrey130788 рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Конектор прохідного типу 6 кат. RJ45 STP, EServer, Коробка з\'єднувальна кат 5e UTP біла, Модуль-з’єднувач RJ-45 STP HD екранований Cat.6, EServer (WT-2554B), Замовлення №66005

Отримав кваліфіковану консультацію від продавців. Товар всі в наявності, відправили в день замовлення. Зробили ДУЖЕ велику знижку для ЗСУ. Щира вдячність консультантам та магазину EServer. Всим раджу.
Відповідь представника «EServer.ua»
Щира та безмежна подяка ЗСУ за можливість працювати в безпеці! Разом до перемоги!
Alexander Chernyshenko рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Автоматичний вимикач ВА47-29 2P 20 А х-ка C, IEK, Замовлення №65787

Дякую магазину за співрацю, вшидко знайшли необхідний мені товар та миттєво відіслали, мені не довелося купувати його в іншому магазині за вищою ціною. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за співпрацю та Ваш відгук! Окрема подяка за рекомендацію!