Анна25 рекомендує цей магазин

Купив: Microsoft Surface Laptop 5 13.5, Замовлення №00000000022

Замовлення отримала в повному обсязі, все що очіківала. Була деяка затримка з відправкою, але менеджер був постійно на звязку і на підтримці, та й в наш час така затримка не є суттєвою. В цілому я співпрацею задоволена і магазин можу рекомендувати. Номер мого замовлення 00000000022, а купувала яMicrosoft Surface Laptop 5 13.5.
IrinaSid рекомендує цей магазин

Купив: Microsoft Surface Laptop 5 15 Platinum, Замовлення №00000000396

я задоволена
Юлія Сергіївна Зідрашко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 8 i5 8/512GB Graphite (EBQ-00016, EBP-00017), Замовлення №00000000347

Здивовувала ціна на планшет, бо вона була найнижча серед магазинів, ще й одразу була підтверджена продавцем по телефону. Рада що потрапила на чесний магазин. Рекомендую.
Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Microsoft Surface Pro 9 i7 16 256GB Win 11 Graphite (QIL-00018), Замовлення №00000000З55

Моє замовлення 00000000З55, чек на 72500. Приїхало все вчасно, нарікань на продавця не маю
Відповідь представника «Reader.ua»
Доброго дня! Вдячні за те, що знайшли час оцінити нас та написати відгук про нашу роботу! Чекаємо на нову зустріч!
Natka6662 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Microsoft Surface Laptop Studio i7-1024-32, Замовлення №00000000330

НОутбук відповідає опису на сайті. На завку отримала відповідь від магазину дуже швидко. У наявності ноут був, тому відправили одразу.
Misko7201 рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 128 GB, Замовлення №00000000402

Переживала, бо начиталась відгуків, але все ж таки вирішила зателефонувати до магазин особисто. Коли поспілкувалась з представником магазину, всі мої острахи та сумніви пішли, купила. Через добу отримала карту на пошті, перевірила, працює. З магазином маю намір працювати і надалі. А щодо відгуків можу сказати - не варто сліпо довіряти всьому тому, що пишуть. Дякую!
Ніночка рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 9 i7 16/256GB Win 11 Graphite (QIL-00018), Замовлення №№00000000401

спасибо, планшет получила вовремя, без задержек
Marina24 рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Ноутбук Microsoft Surface Laptop 5 13.5 Black, Замовлення №00000000360

ноут отримала вчасно, дякую
Kricti рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 Shield 2 TB Beige (MU-PE2T0K), Замовлення №00000000376

Зацікавила ціна (була нижча, ніж скрізь), вирішив зателефонувати, щоб розуміти чи правда це чи помилка. На мій дзвінок отримав миттєву відповідь і підтвеврдження всього того, що подавав сайт. Замовив і в результаті отримав те, на що розраховував, дякую.
Юля Литвинюк рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: клавіатура для планшета Microsoft Surface Pro Type Cover , Замовлення №00000000384

За порадою продавця обрала саме клавіатуру для планшета Microsoft Surface Pro Type Cover. Поки що задоволена на сто відсотків. Мені сподобалась організованність та обізнаність персоналу, а також вибір у магазині.