Andrii рекомендує цей магазин

Купив: Веслувальний тренажер Concept2 Model D PM5 (2712), Замовлення №3178

Валентин Козак рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Теннисный стол GSI-Sport Athletic Strong Gk-3

Заказал и получил все как обещали. Качество на высоте! На сайте есть все что нужно для занятий спортом, а если чего то не нашел, то можно позвонить и менеджер поможет с выбором
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Вітаємо, Валентин. Дякуємо за ваш неймовірний відгук - ваша оцінка нашої роботи нас надихає працювати краще.
Ярослав рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Тенісний стіл Sponeta S 1-42 e (колір зелений) Outdoor

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Надёжный, порядочный продавец. Товар соответствует описанию на сайте. Оперативная отправка.
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Ярослав, дякуємо за позитивний відгук. Окремо дякуємо за придбання тенісного столу Sponeta S 1-42 e для всепогоднього використання, вибір ідеальний.
Дарина98 рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: Велотренажер USA Style SS-778

Сделала заказ на сайте Концепт Фитнес, менеджер перезвонила и уточнила все детали и сроки доставки. Доставка была сделана в срок, без каких-либо отклонений. Курьер привез тренажер в целости и сохранности. Тренажер был упакован в коробку, которая была закреплена внутри еще одним слоем картона. Все это было упаковано в пленку, что придало дополнительную защиту. Сам тренажер был в идеальном состоянии. Не могу не отметить и качество обслуживания.
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Доброго дня, Дарина, дякуємо, що погодилися придбати орбітрек з вітрини магазину і у Вас до нього немає нарікань. Сподіваємося на ваші нові замовлення.
Marta Salvas рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Бігова доріжка Spirit XT485.16

Дякую магазину КонцептФитнесс, дуже задоволена. Купувала для дому, нарешті почала бігати вранці. Встала на неї та побігла. Не порівняти із моєю старою доріжкою. Бігати на ній зручно. У мене зріст 179 см та вага 74 кг. Ноги не втомлюються, не болять. На доріжці можна спокійно стояти на повний зріст, не нахиляючись, що дуже зручно. Дуже подобається, що є вбудовані програми.
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Вітаємо Вас, Марта. Безперечно, для ваших фізичних параметрів дана бігова доріжка не просто ідеальна, а краща з кращих. Тож дякуємо вам за позитивний відгук.
Игорь Телычко рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Чохол для тенісного столу, універсальний (компакт)

Дякую цьому магазигу за чудове доповнення домашнього комфорту, підвердили моє замовлення в день оформлення, доставили вчасно як і планували, за декілька годин кур‘єри зателефонували та підтвердили доставку, стіл радує кожного дня, в цілому залишився задоволеним співпрацею , можу рекомендувати !
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Доброго вечора, Ігор. Дякуємо за відгук про позитивну работу нашого магазину. Окрема подяка за вибір тенісного столу - Sponeta S 1-42 e заслуговує на високу увагу, сподіваємося вас бачити серед наших постійних покупців.
Ксения Перехрест не рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Хотів купити: Тренажор, Замовлення №1782

Замовили товар, за тиждень ніхто навіто не набрав. На наше запитання коли буде замовлення, просто написали, що повернули кошти, які насправді ніхто нікому не відправляв.
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Доброго дня, Ксения Перехрест. Нажаль, ми не змогли до вас дозвонитися і написали Вам на пошту, що замовленого товару не було в наявності. При оплаті через сайт ми кошти з картки не списуємо, відбувається холдування, тож руху коштів по вашій картці не було, - дану інформацію ви можете уточнити у банку - емітенту вашої картки. Надаємо виписку по холдуванню, що ваші кошти були заморожені на 1 годину. Коли замовлений вами товар поступить у мережу, ми з Вами зв'яжемося, гарного Вам дня.
Представник магазину «КонцептФитнесс»
Лава HouseFit HG 2111 - надходження очікується в серпні. Коли отримаємо на склад, ми повідомимо.
15 липня 2022 Відповісти
Дмитрий Лашин рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Мультистанція Inspire FT2

Решил заниматься дома. Выбрал в магазине мультистанцию Inspire FT2, под заказ. К ней добрал скамью регулируемую. Ребята оформили и выполнили заказ четко, как и обещали. Помогли с доставкой. Крутой магазин, рекомендую, привезут даже под заказ. Молодцы!
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо, що знайшли час на відгук. Вашим замовленням займалась менеджер Анна, ми передамо їй вашу подяку. Будемо сподіватися побачити вас знову в нашому магазині для вибору кардіотренажера, наприклад спідбайка)
VictorGurin рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Беговая дорожка FitLogic T210E

Заказ приняли по телефону, все быстро и профессионально. Забирал сам, выдача удобная, все документы были готовы и гарантия тоже. Спасибо, не ожидал, что так все профессионально и четко)). Удачи и развития!
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Доброго дня, пане Віктор. Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас і написати відгук. Величезна радість для всього колективу спортивного магазину КонцептФітнесс, що Ви залишилися задоволені тим, як пройшов момент покупки і ви високо оцінили наш сервіс, тим паче модель бігової доріжки FitLogic T210E дійсно поставляється практично і зібраному стані, то ж ми не наполягали на доставці.
КроншевскаяЛена рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Орбитрек Sportop E5500

Давно мріяла придбати собі такий тренажер. Довго сумнівалася та вибирала, бо ціна не маленька. Покупкою дуже задоволена, не жалкую про витрачені гроші. Працює досить безшумно. Принаймні людям, які перебувають зі мною в одній кімнаті, я не заважаю. Дуже зручна та стійка конструкція. Нічого не скріпить і не деренчить під час занять. Дякуємо за швидку доставку та відмінний сервіс.
Відповідь представника «КонцептФитнесс»
Вітаємо, Лена. При замовленні орбітреку Sportop E5500 ваш чоловік орієнтувався на те, що тренажер буде у напівпідвальному приміщенні приватного будинку, де обладнана спортивна кімната, то ж на шум, при виборі, він не зважав. Але нам дуже приємно, що вам тренажер сподобався і за цим параметром. Тим паче, що до цієї покупки ви протестували у нас майже всі орбітреки)