Євген123 не рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Хотів купити: Triangle EffeXSport TH202 245/45 ZR19 102Y XL, Літні шини Triangle Tire EffeXSport TH202 (245/45R19 102Y)

На сайте 3129. По факту більше 3.500. Ще й не зразу дозвонишся...
Ivan Shmytov не рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Хотів купити: Triangle Tire Winter X TW 401, Літні шини Triangle Tire Winter X TW 401 (205/60R16 96H)

Оформлял 2 заказа, ни по одному не перезвонили. При моем звонке сказали что в наличии гораздо дороже
Railman не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Хотів купити: Barum Polaris 5 205/55 R16 91T

Artur1 рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Commander 3 Touring (130/60R19 61H), Замовлення №4170

domo40626 не рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Хотів купити: Літні шини Hankook Winter i*cept RS3 W462 (215/55R17 98V)

Anatoliy Fedorets рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Hankook Winter I*Cept RS W442 195/70 R15 97T Reinforced, Замовлення №б/н

Перед замовленням зателефонував і уточнив наявність та умови оплати/доставки. В наявності не було повного комплекту, але організували з іншого складу. Відправили оперативно, ціна як і заявлена, рік випуску як і обіцяли (45-46 тиж. 2022).
Віталій Биковець не рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Хотів купити: Літні шини Michelin Latitude Tour HP (235/60R18 103V)

Зробив замовлення на сайті. Повідомлення про замовлення прийшло на пошту, але ніхто так і не зателефонував. Написав питання про моє замовлення на їх email, відповіді теж немає. Судячи з інших відгуків, враження, що магазин більше не працює.
Ivan Boichuk не рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Хотів купити: Літні шини Hankook Winter I Cept RS2 W452 (175/70R14 88T) XL

Замовив резину 29.12.2022 за 7 днів (05.01.2023) ні смс, ні дзвінка, ні замовлення
y k рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Aplus A607 235/45 ZR18 98W XL, Замовлення №4405

Купив на Пежо 3008. Відправили з магазину швидко, ціна відповідає заявленій. Все добре, колеса, хоч Китай але збалансували ст. 500 км махнув, політ нормальний
KBB не рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Хотів купити: Hifly Vigorous W601

на хотлайн заявлены автошины Hifly Vigorous W601, по факту при переходе в магазин - это диски , а таких шин нет вообще
Відповідь представника «Rezina13»
Добрый день , если можно отправьте на вайбер 0937078801 скриншот данной проблемы и мы его постараемся устранить , так как у нас по наличию находит только шины по вашему запросу , а дисков такого бренда у нас нет